میشیگان دادستان کل دانا Nessel (D), اولین آشکارا لزبین رسمی در دولت دامنگیر در مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh روز جمعه با آرزوی او یک روز مبارک ولنتاین با یک عکس که نشان می دهد Nessel بوسیدن همسر او.

“به افتخار روز ولنتاین در اینجا این است که یک بی دست و پا عکس از من با من, سوپر داغ, همسر در شب انتخابات. [پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegBehar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او می توانید صدای جیر جیر در مورد در موارد نادر با بار بیشتر] در حال رفتن در گنجه و نه من. خوشحال VD به شما بیش از حد, Rush Limbaugh.”

او توییت می آید پس از Limbaugh گفت: قبلا در این هفته که “آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله” در حالی که بحث 2020 نامزدها به طور خاص سابق South Bend, Ind., شهردار Buttigieg.

“شما رو Fauxcahontas راه بازگشت وجود دارد در پس زمینه به سختی از خیمه مخروطی سرخ پوستان آوردن تا دم آخر” Limbaugh گفت: با اشاره به سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenBehar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی حزب دموکرات در مجلس سنا انفجار Barr برای روشن شدن تخلف از وظیفه در سنگ مورد نیاز او را به استعفا بیشتر (D-جرم.).

“بایدن را رفته است. بنابراین شما در مواجهه با یک رنگ در پشم سوسیالیستی که حتی یک دموکرات [و] یک پسر گی, 37 سال دارد بوسیدن شوهر خود در بحث مراحل” او در ادامه با اشاره به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenProgressive نگار: اتحادیه نمی خواهید به هر دخترانه پرهای’ با حمایت اولیه در Behar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی بیشتر, سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersProgressive نگار: اتحادیه نمی خواهید به هر دخترانه پرهای’ با حمایت اولیه در Behar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی بیشتر (I-Vt.) و Buttigieg بود.

این نظر توسط Limbaugh در روز چهارشنبه به خود جلب کرد انتقادات زیادی در توییتر و ارسال عبارت “آقای مرد” به بالای پلت فرم اجتماعی روند.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه Avenatti مجرم در نایک اخاذی دادگاه اول ما خنثی تمام قضات بیشتردر آشکار پاسخ به این دیدگاه گفت: روز شنبه او را برای رای دادن به یک, گی, نامزد برای رئیس جمهور.

فاکس نیوز را Geraldo ریورا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در یک قسمت از پادکست خود را منتشر سهشنبه اگر آمریکایی ها می “رای برای یک مرد همجنسگرا به رئیس جمهور شود.”

“من فکر می کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی که نمی, و من نمی خواهد در میان آن گروه را با شما صادق باشد.”

Nessel اتحاد و پشتیبانی LGBTQ حقوق در طول زمان خود را به عنوان دادستان کل کار در سال گذشته برای اطمینان از میشیگان دیگر بودجه تصویب سازمان که رد, گی, پدر و مادر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de