دهلی نو:
موارد گزارش شده از این بیماری همه گیر کوروناویروس لمس 485 در هند روز دوشنبه به عنوان West Bengal و هیماچال پرادش هر دو گزارش اول مرگ و میر در سراسر کشور تلفات به نه. راه آهن کارمند که در Kolkata, ندارد, یک, سفر, تاریخچه به هر یک از ویروس-آمار کشور است. او به کلکته از بیلسپور در 2 مارس و بیمار در 13 مارس.

در ضمن کرالا ثبت 28 مورد جدید به تعداد 92 و Telangana اضافه شده ، ماهاراشترا گزارش 23 مورد جدید به لمس 97. کارناتاکا گزارش هفت مورد جدید گرفتن مجموع به 33. Uttarakhand گزارش تازه در مورد شخص تحت نظر را در دهرادون را دون بیمارستان با توجه به Pankaj Pandey, وزیر, پزشکی, پزشکی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در Uttarakhand. روز یکشنبه این کشور به حال حدود 396 موارد مثبت.

با بسیاری از تعجب که اگر این ویروس میتواند از طریق هوا بالا سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: چنین پخش گزارش شده است. “بر اساس اطلاعات دریافت شده تا کنون و تجربه ما با دیگر coronaviruses Covid-19 به نظر می رسد به گسترش عمدتا از طریق قطرات تنفسی (به عنوان مثال زمانی تولید می شود که یک فرد بیمار سرفه) و تماس نزدیک. این است چرا که توصیه به حفظ دست و تنفسی بهداشت گفت: Poonam Khetrapal سینگ و جنوب شرق آسیا و مدیر منطقه ای که.

“مقامات چینی گزارش داده است که می تواند وجود داشته باشد امکان انتقال آئروسل در یک نسبتا محیط بسته با طولانی مدت قرار گرفتن در معرض غلظت بالای ذرات معلق در هوا مانند در Icu و CCUs در بیمارستان اما بیشتر تحقیقات و تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیک داده های مورد نیاز برای درک این حالت از انتقال ویروس” او اضافه شده است.

In pause mode.
در حالت مکث.

اینجا را کلیک کنید برای بزرگنمایی گرافیک

وزارت بهداشت در روز دوشنبه گفت: حداقل 12 خصوصی تشخیصی زنجیر موافقت کردم برای تست Covid-19 از جمله دکتر لعل PathLabs و SRL تشخیص است. از این زنجیر و پنج در ماهاراشترا در حالی که باقی مانده امکانات در حال گسترش در سراسر دهلی نو, Gujarat, Haryana, کارناتاکا و تامیل نادو. این زنجیر هم باید 15,000 مجموعه مراکز در سراسر کشور است.

دولت نیز نشان داد که این مستند در اکثر ایالت ها ممکن است تمدید شود از روز سه شنبه به عنوان بسیاری از مردم بودند و نه قوانین. در مجموع 19 متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) تا کنون تحت کامل مستند. Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت گفت: “ایالات متحده/UTs کامل مستند Chandigarh, دهلی, گوا, جامو و کشمیر, Nagaland, Rajasthan, Uttarakhand, West Bengal Ladakh, Jharkhand, آروناچال پرادش, Bihar, تریپورا Telangana, Chhattisgarh, Punjab هیماچال پرادش, Maharashtra, Andhra Pradesh.” بعد از آن در روز کرالا هم اعلام کرد یک ایالت مستند.

در کارناتاکا دولت همچنین دستور تعلیق همه غیر ضروری فعالیت در نه منطقه از جمله بنگلور.

Dammu راوی اضافی در وزارت امور خارجی گفت: شهروندان هند, که در حمل و نقل در لندن و کوالالامپور در حال به ارمغان آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im