شرکت انتخاب کردن برای کار از خانه جلسات مجازی

بمبئی/دهلی نو:
شرکت های در حال حرکت جلسات و رویدادهای آنلاین, ممنوعیت داخلی و بین المللی سفر و تشویق کارکنان به کار از خانه در پاسخ به گسترش Covid-19 ویروس.

بعد از عمده بین المللی فناوری, همایش لغو شد از طریق این هفته گوگل در صبح روز چهارشنبه به نام خود بزرگترین تکنولوژی, تاریخ, I/O توسعه دهنده رویداد بود که به اتفاق در ماه مه در کالیفرنیا است. گوگل تا به حال نیز اوراق آن ابر رویداد بعدی در سان فرانسیسکو در ماه آوریل به نفع دیجیتال رویداد.

“با توجه به نگرانی های اطراف coronavirus (COVID-19) و مطابق با سلامت ارشاد از CDC که, و دیگر مقامات بهداشتی ما تصمیم به لغو فیزیکی Google I/O رویداد در خط ساحلی آمفی تئاتر” یک سخنگوی گوگل گفت.

با بیشتر کارکنان و مربیان و دانش آموزان کار از راه دور در واکنش به شیوع گوگل است که کمک به آنها متصل شده و مولد.

“ما می خواهیم برای کمک به کسب و کار و مدارس نهفته Covid-19 همیشه در ارتباط ماندن: با شروع این هفته ما رول دسترسی رایگان به ما پیشرفته Hangouts دیدار با ویدئو کنفرانس قابلیت از طریق ژوئیه 1 سال 2020 به همه G مجموعه مشتریان در سراسر جهان ایم” سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل. G Suite یک ابزار گوگل برای ابر مبتنی بر همکاری میان چیزهای دیگر.

تولید کننده گوشی های هوشمند Realme لغو فیزیکی آن راه اندازی در هند این هفته اما گفت که این امر livestream یک رویداد. 2020 ژنو موتور نمایش هم لغو شده روی زمین, رویداد, با بی ام و و مرسدس بنز دایملر و استون مارتین اعلام پخش زنده از کنفرانس های مطبوعاتی.

Harshvendra Soin ارشد مردم افسر Tech ماهیندرا گفت: “ما به تعویق افتاد و تمام داخلی حوادث که نیاز به اجتماعات بزرگ و به همه توصیه شده است به اندازه کافی اهرم فن آوری های مانند تله حضور و ویدئو کنفرانس.”

Mindtree با مسئولیت محدود است که مصرف یک “صبر کنید و تماشا” رویکرد و هل دادن بسیاری از جلسات مجازی و به تأخیر انداختن برخی از آنها گفت: مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Debashis Chatterjee.

جهانی مایکروسافت غول نرم افزاری ساخته شده است که همکاری خود را با ابزار در دسترس به صورت رایگان برای شش ماه آینده در تلاش برای حمایت از بهداشت عمومی و ایمنی.

لایحه واگنر مدیر اجرایی نرم افزار به عنوان خدمات (SaaS) و مبتنی بر ابر از راه دور اتصال به خدمات شرکت LogMeIn گفت: در این هفته: “بلافاصله شروع ما خواهد شد با ارائه ما مهم خط مقدم ارائه دهندگان خدمات رایگان سازمان-استفاده گسترده از بسیاری از LogMeIn محصولات به مدت سه ماه از طریق دسترسی اضطراری از راه دور کار کیت. این کیت شامل راه حل برای جلسات و کنفرانس های ویدئویی آموزشی مجازی و حوادث آن را پشتیبانی و مدیریت از راه دور کارکنان دستگاه ها و برنامه ها و همچنین دسترسی از راه دور به دستگاه در مکان های مختلف.”

یک Flipkart سخنگو گفت: یک مشورتی صادر شده برای کارکنان که شامل ممنوعیت داخلی و بین المللی کسب و کار سفر. “…ما در حال تشویق کارکنان به کار از خانه اگر آنها ناخوش ترویج استفاده از ویدئو کنفرانس برای جلسات و به طور موقت اجتناب از وقایع و برنامه های آموزشی که نیاز به اجتماعات بزرگ به عنوان یک اقدام احتیاطی” این سخنگو گفت.

صنعت لابی Nasscom خواسته است تا شرکت ها برای محدود کردن غیر ضروری مربوط به محل کار سفر از کارکنان.

Abhijit Ahaskar از دهلی نو و Ayushman Baruah و Amit Panday از بمبئی کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>