در نهایت هند از خواب بیدار به عنوان تازه Covid-19 عفونت رسیدن به شش

دهلی نو/بنگلور: دو مدرسه شد و به طور موقت بسته یک هتل پنج ستاره بود که دستور بررسی و صدها نفر از خطوط هوایی مسافران قرار داده شد و تحت نظر در بیمارستان ها به عنوان مقامات مبارزه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در منطقه سرمایه ملی بنگلور و حیدرآباد در روز سه شنبه.

اقدامات پس از سه نفر تست مثبت—هر یک در دهلی و جیپور Telangana. شش نفر دیگر در آگرا مشکوک به قرارداد این بیماری است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان هدف قرار دادن کره جنوبی و ایتالیا و ایران پس از دسامبر شیوع در چین است.

یکی از این سه نفر که تست مثبت از دهلی نو پیدا شد که یک کودک مشغول به تحصیل در Noida مدرسه, باعث, مقامات مدرسه به درخواست پدر و مادر به قرنطینه فرزندان خود را در خانه برای دو هفته. مدرسه دیگری در مجاورت نیز بسته به عنوان یک احتیاط.

“در پی اخیر شیوع ویروس و آنفولانزا ما درخواست شما را به فرستادن فرزند خود را به مدرسه اگر او/او یک سرماخوردگی/سرفه یا تب. ما (مقامات مدرسه) نمی خواهید عفونت به گسترش و بهترین راه این است که احتیاط گفت:” یک مدرسه مشاوره.

ضمن اینکه هیئت مرکزی ثانویه سخنگوی آموزش و پرورش گفت: امتحانات هیئت مدیره آغاز شده است که در این هفته نخواهد بود به تعویق افتاد و هر عمل دیگری برداشته خواهد شد “را به عنوان و هنگامی که نیاز ناشی میشود”.

شش نفر با علائم مشخص شد که در تماس با بیمار از دهلی نو. “نمونه های خود را در حال ارسال به موسسه ملی ویروس شناسی پونا برای تایید” وزارت بهداشت و درمان گفت: در روز سه شنبه.

هر دو بيمار در دهلی و حیدرآباد و با ثبات هستند که از نزدیک تحت نظارت دولت گفت:, و اضافه کرد که 23 بیشتر مردم در حال آزمایش برای ویروس. حداقل 24 نفر—سه سرخپوستان و 21 ایتالیایی ها—بودند که اقامت در یک هتل در دهلی نو نگهداری می شدند در انزوا در هند و تبت پلیس مرزی تسهیلات.

به گفته مقامات دولتی دهلی بیمار dined در یک هتل پنج ستاره در 28 فوریه. تلاشهایی انجام شده برای شناسایی کسانی که ممکن است در تماس با او.

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia روز سه شنبه گفت: دولت آماده است 25 بیمارستان ها از جمله شش بیمارستان های خصوصی با 230 تخت برای جداسازی امکانات در مورد تعداد موارد در سرمایه های ملی افزایش می یابد.

(Graphic: Sarvesh Kumar Sharma/Mint)
(گرافیک: Sarvesh Kumar Sharma/نعناع)

خطوط هوایی نیز آغاز شده quarantining مسافران که ممکن است در تماس با Covid-19 بيمار. هوایی هند سخنگو روز سه شنبه گفت: یک مسافر سفر پرواز خود بین وین و دهلی نو در فوریه 25—دهلی بیمار—آزمایش مثبت است. این بود که بعد از تایید توسط وزارت بهداشت.

نیلی سخنگو گفت: تحت تاثیر مسافر در حیدرآباد سفر کرده بود در یک نیلی پرواز بین دبی و بنگالور در 20 مارس و چهار خدمه کابین قرار داده شده در صفحه اصلی مشاهده است.

حدود 284 مردم در خانه انزوا در سراسر کارناتاکا از جمله نزدیک به 50 نفر که ممکن است در تماس با حیدرآباد بیمار است. کسانی که در زیر مشاهده شامل اتاقی بیمار 23 از دفتر کار خود با همکاران و کسانی که تا به حال سفر با یک اتوبوس از بنگلور به حیدرآباد در هفته گذشته, دولت, سلامت, مقامات گفت. وزارت بهداشت در تلاش است برای شناسایی مسافران بودند که در دبی-بنگلور پرواز که او در زمان.

در حیدرآباد 15 نفر بودند که مشکوک به ابولا بستری شد, در بیمارستان گاندی در دوشنبه نه از آنها آزمایش منفی است. یکی دیگر از 18 نفر در حال مشاهده است.

شاران Poovanna Yunus Lasania, Rhik Kundu و Prashant ناندا کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>