نهایی آزمون 406 افرادی که در بازگشت از ووهان یافت منفی تخلیه شود از دوشنبه

دهلی نو:
همه 406 افرادی که قرار دارد در یک ITBP قرنطینه تسهیلات در اینجا بعد از اینکه به ارمغان آورد بازگشت از ووهان آزمایش منفی برای رمان Coronavirus در آخرین نمونه معاینه و مرخص خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله آغاز و تا روز دوشنبه گفته است.

نهایی نمونه از تمام مردم قرنطینه در هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) تسهیلات در اینجا جمع آوری شده توسط یک تیم از پزشکان در روز جمعه.

نهایی coronavirus گزارش آزمون از تمام 406 مردم یافت شده است منفی یک ITBP سخنگوی گفت.

همه 406 نفر در حال رفتن به تخلیه در یک روش مرحله به مرحله از دوشنبه به بعد بر اساس مشورتی صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان با توجه پزشکی روش ها و پروتکل ها, او گفت:.

این گروه شامل هفت مالدیو شهروندان است. وجود هفت کودک از جمله یک نوزاد در گروه.

در مجموع 650 نفر آورده بودند بازگشت از ووهان در چین در فوریه 1 و 2 در دو 747 بوئینگ هواپیما پس از وقوع این رمان Coronavirus در چین است. در حالی که 406 از این حال پس از نگاه در ITBP امکانات استراحت در ارتش مرکز در Manesar در هاریانا.

مرگ و میر از COVID-19 شیوع در چین صعود به 1,665 پس از 142 بیشتر مردم درگذشت عمدتا در بدترین ضربه هوبئی مقامات چینی روز یکشنبه گفت:. شده اند وجود دارد 68,500 موارد تا کنون در کشور همسایه.

هند تا کنون گزارش سه مورد تأیید این ویروس در کرالا است.

یکی از سه دانشجوی پزشکی که تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus عفونت و درمان در یک بیمارستان در کرالا مرخص شده پس از بهبودی.

مسافران پس از رسیدن در پروازهای چین, هنگ کنگ و تایلند و سنگاپور و ژاپن و کره جنوبی بودند که غربالگری ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس تنفسی در 21 شناسایی فرودگاه در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید