نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellAlexander به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A Murkowski می پرسد چرا باید بولتون شهادت نیست قبل از سنا بیشتر (R-Ky.) به تعویق انداخته است یک رای نهایی در مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان بیشتر تا روز چهارشنبه در مواجهه با مخالفت سنا توافق میانه به طرح خود را برای قرار دادن تا محاکمه جمعه یا شنبه بدون مشورت.

سناتور. مایک براونمایکل BraunLive پوشش: سناتور وارد روز دوم از سوالات در استیضاح محاکمه ناپولیتانو می گوید آوردن اتهامات جدید خواهد بود ‘mistrial’ اگر استیضاح بودند در دادگاه کیفری مک کانل رامنی رقابت برای نفوذ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه بیشتر (R-Ind.), در حال ظهور از مجلس سنا اوباما در کنفرانس جلسه گفت: سناتور در حال حاضر بازگشت به استیضاح دادگاه در ساعت 11 صبح شنبه به عمدی با رای نهایی در محکوم یا acquitting تهمت مجموعه برای شنبه.

“وجود دارد برخی از تب بحث” براون گفت.

تبلیغات

سناتور. Roy BluntRoy Dean BluntMcConnell به میزبان سوپر باول آخر هفته جمع آوری کمک تپه صبح روز سه گزارش – نزدیک شاهد رای یمن سراسیمه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن یک شبه دفاع: Bolton, اوباما و دیدن روابط نزدیک به چالش کشید | واکنش بخار بیش از Dem مانور در ایران اسکناس |تهمت انتقاد دموکرات ها بیش از جنگ قدرت رای بیشتر (R-Mo.), یک عضو جمهوریخواه رهبری گفت: محاکمه خواهد شد بسته بندی روز چهارشنبه

محاکمه زمین متوقف شد بعد از ظهر جمعه پس از یک داخلی حزب جمهوری خواه تف فوران بیش از چگونه برای پایان دادن به اقدام. این مقاومت مواجه از جمهوریخواهان میانه از خط خارج مک کانل طرح به تبرئه تهمت اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه پس از یک ماراتن دور از رای دموکراتیک رویه اعتراض.

دموکرات گفت که این تاخیر ناشی از داخلی ایران بخش.

“مک کانل در تلاش است تا خود را از ائتلاف هم گفت:” یک مقام ارشد سنا در توافق aide.

جمهوریخواهان میانه که فشرده مک کانل برای تضمین رای در subpoenaing شهود و اسناد و مدارک پس از فاز اول دادگاه رز به اسکاچ برنامه های خود را برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن و بدون مشورت بر اساس یک توافق سناتور آشنا با داخلی بحث.

تبلیغات

یک گروه میانه رو از جمله سنسور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsAlexander به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A بیشتر (R-مین), میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyAlexander به رای بدون در شاهدان آوردن محاکمه نزدیک به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه کریس کریستی می گوید او می تواند ‘قطعا” دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن هدف قرار دادن اوباما که برای رای دادن اضافی شاهدان بیشتر (R-یوتا), لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه بیشتر (R دنیاست.) و لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiAlexander به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A بیشتر (R-آلاسکا) ملاقات با مک کانل بعد از ظهر جمعه به هش کردن استراتژی برای پایان دادن به محاکمه.

در پاسخ به نگرانی از میانه های که می خواهند به دنبال مدل 1999 کلینتون استیضاح آزمایشی که مجموعه ای تا 25 ساعت بسته-درب مذاکرات مجلس سنا توافق رهبران شناور ایده داشتن زمان برای شروع مذاکرات دوشنبه. اما تحت یک پیشنهاد سناتور را بدست 10 دقیقه برای صحبت در این مقالات از استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما این پیشنهاد در ابتدا شکست خورده برای به دست آوردن اجماع در حمایت از سنا اوباما در کنفرانس به عنوان بسیاری از مغان در انتظار طرح اصلی از بسته بندی تا محاکمه اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه.

پس از حمله داعش نشسته اند در کف مجلس سنا پس از طولانی شکستن آنها موافقت با طرح جدید.

مک کانل می رود که به معرفی یک سازماندهی قطعنامه در سنا طبقه بعد از شام جمعه و حزب دموکرات را ارائه چندین اصلاحات مربوط به آن است.

اتاق انتظار موکول به روز در 8:30 یا 9 ساعت براون برآورد شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>