رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCampaigns صورت حمله آگهی معضل در میان coronavirus بحران خروجی بازرس کل می گوید تهمت اخراج او را برای انجام خود به تعهدات قانونی’ تهمت بازدید فرماندار ایلینوی پس از انتقاد: “من او را بشنود شکایت در تمام زمان بیشتری یکشنبه اعلام کرد که دولت فدرال ارسال چند صد اضافی هواکش به متحده ضربه سخت شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی گفت که بیش از 24 ساعت گذشته, دولت فدرال تحویل 500 دستگاه تهویه مصنوعی به نیوجرسی است که در میان سخت ترین ضربه متحده است. او گفت: همچنین با ارسال 200 هواکش به لوئیزیانا و 300 میشیگان. یکی دیگر از 600 رفته اند به ایلینوی گفت: در حالی که ماساچوست اخذ خواهد شد 100.

ونتیلاتور پرداخت به عنوان فرمانداران باید clamored برای هفته برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انجام بیشتر برای مقابله با کمبود مهمتر مورد نیاز ماشین آلات که اجازه می دهد تا به طور جدی بیمار coronavirus بیماران به نفس.

تبلیغات

نیویورک و لوئیزیانا باید هر دو هشدار داد به ویژه که آنها به اندازه کافی نیست هواکش برای آینده یورش.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز (D) گفت یکشنبه در سی ان ان است که خود را از دولت دریافت کرده بود 200 هواکش از دولت فدرال است اما هنوز هم انتظار می رود به اجرا در مارس 9.

ونتیلاتور اعلام می آید که مقامات فدرال هشدار داده اند که هفته آینده خواهد بود به خصوص بد به عنوان اوج از موارد نزدیک به خصوص در نقاط گرم مانند نیویورک.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی” جراح عمومی جروم آدامز گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که bashed چند فرمانداران بارها و بارها به جای ارائه برخی از کلمات مثبت یکشنبه.

وی با تمجید واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeFeds ارسال هواکش به کروناویروس نقاط داغ در سراسر کشور است coronavirus اشتعال یک جنگ همه علیه همه است ؟ یکشنبه پیش نمایش نشان می دهد: به کروناویروس در آمریکا مقامات از هر بخش از زندگی عمومی در وزن بیشتر (D) كه قبلا به نام “مار” برای ارسال 400 هواکش بازگشت به دولت فدرال را به کشورهای دیگر که به آنها نیاز دارید بیشتر.

تبلیغات

“ما درک است که او را قادر به آنها را به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Inslee.

وزیر امور سربازان بازنشسته (VA) رابرت Wilkieرابرت لئون WilkieFeds ارسال هواکش به کروناویروس نقاط داغ در سراسر کشور VA باید بهبود دسترسی به مراقبت با کیفیت بالا برای نما جانبازان و وزیر را تایید اولین جانباز مرگ ناشی از کوروناویروس بیشتر گفت و بیمارستان ها شروع به ایجاد تخت های موجود برای افزایش ظرفیت برای coronavirus بیماران از جمله 100 تخت در نیویورک است.

هنوز هم که ذکر هواکش رفتن به ایلینوی تهمت اشاره کرد: “وجود یک فرماندار — من می شنوم او شکایت تمام وقت — پریتزکر.”

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) نگه داشته تا خود را به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل یکشنبه به طور کامل با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند به طور مستقیم به کسب و کار به سطح شیب دار بالا تولید لوازم مورد نیاز و هماهنگ که در آن آنها خواهد شد. متحده گفته اند که آنها در حال حاضر در یک جنگ مناقصه با یکدیگر به دلیل عدم فدرال رهبری است.

“رئیس جمهور را درک نمی کند کلمه فدرال” پریتزکر گفت: در سی ان ان روز یکشنبه و اضافه میکند: “فردی متحده احتمالا نمی تواند انجام آنچه که دولت فدرال می تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de