دادستان فدرال پیشرفته جولیانی مرتبط پروب به عنوان استیضاح به این نتیجه رسیدند: گزارش

دادستان فدرال در نیویورک دنبال شد و تحقیقات مربوط به رودی جولیانیرودی GiulianiModerate دموکرات ها در حال حاضر در یک مسابقه در برابر ساعت بایدن در گراهام فشار برای بررسی: “من نمی دانم چه اتفاقی افتاد به او Yovanovitch: رهبران سیاسی نیاز به کار بیشتر برای حمایت از خدمات خارجی بیشتر, رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه Avenatti مجرم در نایک اخاذی دادگاه اول ما خنثی تمام قضات بیشتر‘s شخصی وکیل به عنوان سنا اعلام جرم محاکمه شد انعقاد واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد.

تحقیقات اجرا ایالات متحده دفتر دادستان منطقه جنوبی نیویورک است که با تمرکز بر فعالیت های جولیانی و دو نفر از همکاران لو Parnas و ایگور Fruman.

سه شناخته شده اند درگیر در سایه مبارزه برای بیرون راندن سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitchماری YovanovitchMenendez خواستار ‘ماری Yovanovitch لایحه’ به حفاظت خارجی کارکنان خدمات Yovanovitch: رهبران سیاسی نیاز به کار بیشتر برای حمایت از خدمات خارجی, دیپلمات سابق Yovanovitch برنده جایزه برای کار بیشترکه مبارزه با فساد موضع آنها به عنوان یک مانع برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار کیف به بررسی رقبای سیاسی خود.

تبلیغات

مردم آشنا با این تحقیقات گفت: این پست که دادستان به تازگی به دنبال اطلاعات مربوط به Yovanovitch و پرسش در مورد دو شرکت با روابط Parnas.

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

این حرکت های اخیر برای پیشبرد این کاوشگر که شامل یک مصاحبه با یک شاهد عینی در هفته گذشته نشان می دهد جولیانی مرتبط بررسی است که با تمرکز بر دو وکیل سابق همکاران پیشروی است و حتی به عنوان وزارت دادگستری باز می شود یک کانال برای جولیانی برای ارسال اطلاعات شخصی خود را پرس و جو به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenProgressive نگار: اتحادیه نمی خواهید به هر دخترانه پرهای’ با حمایت اولیه در Behar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی بیشتر در اوکراین است.

جولیانی است برافراشته در برابر نیویورک دادستان’ کاوشگر گفته است به دنبال “ترین ناعادلانه کینه جو و بررسی آنها تا کنون انجام شده است.”

“من باور دارم که نشت و تحقیقات در نظر گرفته شده است برای ارعاب من به عنوان رئیس جمهور وکیل” جولیانی گفت: پست در ماه دسامبر. “مطمئن هستم که من نمی ارتکاب هر جرم از هر نوع.”

تبلیغات

خبری که تحقیقات ادامه می آید به عنوان وزارت دادگستری تحت موشکافی شدید بیش از اتهامات نفوذ سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نگرانی شدت پس از این سازمان توصیه می شود در یک جمله کوتاه از یکی از آن تا به حال برای اولین بار پیشنهاد برای راجر سنگراجر Jason StoneBarr است tapped خارج دادستان به بررسی پرونده فلین: NYT سنای حزب دموکرات انفجار Barr برای روشن شدن تخلف از وظیفه در سنگ مورد نیاز او را به استعفا تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او می توانید صدای جیر جیر در مورد در موارد نادر با بار بیشتریک دیرین عربستان از عمل و تهمت مرتبط. برگشت آمد پس از رئیس جمهور ناودان اولین توصیه به عنوان بیش از حد سخت در توییتر.

دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrBarr است tapped خارج دادستان به بررسی پرونده فلین: NYT سنای حزب دموکرات انفجار Barr برای روشن شدن تخلف از وظیفه در سنگ مورد نیاز او را به استعفا تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او می توانید صدای جیر جیر در مورد در موارد نادر با بار بیشتر در روز پنجشنبه گفت که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواسته به عمل در یک پرونده جنایی از جمله سنگ های اما این توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری و کارکنان آن “آن را غیر ممکن به انجام کار و اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma