قاضی فدرال دستور پلیس سیاتل به توقف استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری معترضان

یک قاضی فدرال در سیاتل دستور داده است تا پلیس محلی برای متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و دیگر زور علیه غیر خشونت آمیز معترضان پیدا کردن که اداره پلیس سیاتل با استفاده از نیروی بیش از حد علیه تظاهرکنندگان.

سیاتل تایمز گزارش ایالات متحده در منطقه قاضی ریچارد جونز به این نتیجه رسیدند که معترضان حق آزادی بیان نقض شده بود توسط پلیس با استناد به تصویری و شواهد دیگر.

به سفارش ضابط موقت صادر شده توسط جونز همچنین جلوگیری پلیس از استفاده از فلش چتری و فلفل توپ و گلوله های لاستیکی.

تبلیغات

با توجه به سیاتل تایمز جونز گفت: در او حاکم است که “شهر و کشور را در یک بحران سطح” بیش از “نسل ادعای نژاد پرستی و خشونت پلیس.” او نوشت که معترضان نیاز به حفاظت از دادگاه فدرال.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) از واشنگتن تا به حال شکایت کرد سیاتل-پادشاه شهرستان و چند نفر از افراد به نمایندگی از سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به عنوان تظاهرات در شهر شده اند و خشونت. افسران پلیس دیده شده است با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک در تظاهرات در این شهر را با متعدد ویدئوها از درگیری پلیس با معترضان به دست آوردن توجه ملی.

هفته گذشته شهردار سیاتل جنی Durkan (D) اعلام کرد که پلیس در این شهرستان در حال ممنوع از استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز آینده. پلیس در ادامه به استفاده از مواد شیمیایی در تظاهرات آخر هفته گذشته.

استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان کشیده شده انتقاد گسترده در سراسر کشور و همچنین گزارش های اخیر نشان می دهد که ماده شیمیایی به خصوص تهدید در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>