قاضی فدرال دستور دنور پلیس به استفاده از عوامل شیمیایی پرتابه در اعتراض صلح آمیز

یک قاضی فدرال روز جمعه دستور داد دنور اجرای قانون به استفاده از عوامل شیمیایی و پرتابه بر روی معترضان مسالمت آمیز.

“دنور اداره پلیس [DPD] شکست خورده است و در آن وظیفه به پلیس خود را در” قاضی R. بروک جکسون نوشت: در خود قرآن با توجه به کلرادو خورشید.

جکسون سفارشات آمد اواخر جمعه شب پس از نه روز متوالی تظاهرات بیش از خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس در مه 25.

تبلیغات

“دادگاه به بررسی شواهد تصویری از حوادث متعدد که در آن افسران فلفل استفاده اسپری در فرد تظاهر کنندگان که به نظر می رسد ایستاده مسالمت آمیز … هیچ یک از آنها به نظر می رسد درگیر در خشونت یا رفتار مخرب” قاضی نوشت: در سفارش.

منظور خواهد شد به طور موقت اما بلافاصله موثر.

این DPD ارسال شده بیانیه ای در توییتر اذعان موقت ضابط سفارش و اضافه میکند: “ما مطابق با قاضی جهت که بسیاری از آنها در حال حاضر در خط با جامعه ما-مشورت و استفاده از زور در سیاست.”

تبلیغات

کلرادو خورشید گزارش های شاهدان عینی از اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور و فلفل توپ در برابر معترضان و مردم بدون تحریک بیش از چند شب از تظاهرات.

این DPD راه اندازی کرده است تحقیقات داخلی به یک نمونه که رخ داده است در 29 ماه مه هنگامی که یک مرد متوقف شد ماشین خود را در یک تقاطع پس از یک پرتابه ضربه زدن به آن. پلیس سپس اخراج های متعدد فلفل توپ در وسیله نقلیه خود را پس از او اعلام کرد که دوست دختر خود حامله شد ،

اولین روز از دنور تظاهرات دیدم ساختمان ها و وسایل نقلیه تخریب و همچنین آتش سوزی مجموعه هرچند شب از تظاهرات گزارش شده است کمتر مقابله.

جکسون نوشت که افسران می توانید با استفاده از زور تنها پس از مناسب اطلاع داده شده است به تظاهر کنندگان را متفرق و زمان کافی برای حرکت ارائه شده است.

“اگر یک فروشگاه ویندوز باید شکسته شود برای جلوگیری از یک قاره را به صورت استخوان از شکسته شدن و یا چشم که به طور دائم آسیب دیده است که بیش از یک تجارت عادلانه” جکسون نوشت. “اگر یک ساختمان باید گرافیتی-ed برای جلوگیری از سرکوب آزادی بیان است که در یک نمایشگاه. تهدید برای ایمنی فیزیکی و آزادی بیان اهمیت بیشتری نسبت به تهدید به اموال.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>