یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه کاهش یافته است برای جلوگیری از تمدید رای گیری غایب مهلت ویسکانسین ریاست جمهوری اولیه است که میله میله برای شنبه.

حکم فلسطين تصمیم از دادگاه منطقه ای که اجازه خواهد داد که رای دهندگان به ارسال رای غیابی برای شش روز پس از هفته بعد مسابقه. جدید مهلت خواهد بود آوریل 13.

چهار-صفحه حکم از دادگاه استیناف نمی ارائه هر گونه توضیح بیش از این تصمیم.

تبلیغات

ویسکانسین اولیه بوده محوری به مرکز چرخش جنجال به رژیم صهیونیستی است. تونی Evers (D) چهره بهمن از فشار برای به تعویق انداختن دولت خود را در مسابقه.

Evers یک فرمان اجرایی را امضا جمعه سفارش قانونگذاری ایالتی برای دیدار در یک جلسه ویژه شنبه به ارسال برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان از طریق ایمیل و اجازه می دهد که برگه های رای به از طریق پست در مه 26, اساسا تعویق انداختن اولیه. Evers گفت و فاقد قدرت به طور یک جانبه تاخیر در این مسابقه است.

“من اصرار قانونگذاران به این تماس برای یک جلسه ویژه به طور جدی. آنها باید خود را برای اطمینان از ایمنی عمومی با برگزاری در جلسه ویژه فردا را به بالا یا پایین رای به ارسال یک رای برای هر ثبت نام رای دهندگان توسط مارس 19 کسی که در حال حاضر درخواست آن را برای تمدید زمان برای کسانی که برگه های رای به دریافت مه 26,” Evers گفت: در یک ویدیو به Wisconsinites.

یک تعداد انگشت شماری از کشورها با تاخیر مقدماتی خود را در میان coronavirus نگرانی. دوره گرد دولت بیش از 2000 تایید coronavirus موارد و 51 و میر گزارش شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de