آژانس فدرال سرعت بخشند ارسال انتخابات برای کنگره آمریکا کمک های مالی به کشورهای

انتخابات کمک کمیسیون (EAC) است که سرعت بخشیدن به روند ارسال به تازگی اختصاص بودجه به استانها برای کمک به تقویت انتخابات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

EAC اعلام کرد اواخر هفته گذشته که آن را برنامه ریزی شده برای ارسال کمک های مالی به کشورهای که آنها می توانید استفاده کنید برای اقداماتی مانند تقویت پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب همراه با استخدام بیشتر نظرسنجی کارگران و خرید مایع منابع تا پایان هفته آینده.

این سازمان اشاره کرد و در آن اعلام آن است که “در حال حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است” به ارائه دقیق راهنمایی برای کشورهای در چگونه آنها می توانند با استفاده از این وجوه است.

تبلیغات

وجوه ارسالی به کشورهای قرعه کشی خواهد شد از 400 میلیون دلار با توجه به EAC به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCampaigns صورت حمله آگهی معضل در میان coronavirus بحران خروجی بازرس کل می گوید تهمت اخراج او را برای انجام خود به تعهدات قانونی’ تهمت بازدید فرماندار ایلینوی پس از انتقاد: “من او را بشنود شکایت در همه زمان ها بیشتر در اواخر ماه گذشته.

“دولت های محلی و مراجع قضایی سراسر کشور روبرو هستند غیر منتظره و به سرعت در حال افزایش هزینه های پست الکترونیکی, رای حرکت, رای گیری سایت و اطمینان از ایمنی از رای دهندگان کارکنان و انتخابات کارگران” EAC رئیس بن Hovland در بیانیه ای گفت. “من خدا را شکر که کنگره به رسمیت شناخته شده نیاز به کمک و حمایت دولت های محلی و مقامات انتخاباتی با جبران برخی از هزینه های افزایش یافته از اداره انتخابات در طول این زمان به چالش کشیدن.”

EAC معاون رئیس همین پالمر تاکید کرد در بیانیه ای جداگانه که “EAC در حال کار در اسرع وقت به توزیع این پول فدرال است که کمک خواهد کرد که متحده برای حفاظت از رای دهندگان و یکپارچگی ما روند انتخابات.”

این کمیسیون اشاره کرد که هر دو وزارت خزانه داری و دفتر مدیریت و بودجه بوده است, کمک در تلاش برای به دست آوردن پول به ایران به تعویق افتاد مقدماتی بافندگی و مقامات دولتی به طور فزاینده تقلا به آماده سازی اجازه می دهد تا انتخابات ادامه خواهد داد.

دموکرات ها و دیگر حق رای طرفداران را به شدت تحت فشار قرار دادند برای کنگره شامل بیشتر از 1.6 میلیون دلار برای کمک به کشورهای با انتخابات بعدی coronavirus بسته محرک همراه با الزامات چگونه متحده می تواند با استفاده از این وجوه است.

تبلیغات

دولت در انتخابات تحت فشار قرار دادند برای بودجه با یک گروه از 51 ایالت و قلمرو حزب دموکرات صندلی امضای یک نامه برای درخواست “حداقل 2 میلیارد دلار” از کنگره است. وزرای امور خارجه از هر دو طرف را نیز پشتیبانی می کند بودجه بیشتر است.

بسیاری از جمهوری خواهان از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را تحت فشار قرار دادند پشت, ابراز, نگرانی, که رای گیری جامع از طریق پست خواهد صدمه دیده جمهوریخواه انتخابات شانس.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTop فدرال رزرو آمریکا: بیشتر coronavirus محرک لایحه ممکن است مورد نیاز شومر: اخراج بازرس کل یاد می شود به عنوان یک “قهرمان” Clyburn می گوید محرک هزینه های نظارت کمیته خواهد بود ‘به جلو نگاه” بیشتر (D-کالیفرنیا.) عهد کرده است به فشار برای کمک های مالی بیشتر در آینده coronavirus امداد لایحه هر چند با کنگره را حداقل تا مارس 20 معلوم نیست زمانی که این قانون تصویب خواهد شد.

جدید بودجه از کنگره هستند در بالای $425 میلیون دلار برای تامین امنیت انتخابات اهداف با توجه به متحده به عنوان بخشی از 2020 تخصیص چرخه در ماه دسامبر. EAC اعلام کرد در ماه گذشته است که این بودجه که نشده است doled اما در برابر آن دولت مجاز به متحمل شدن هزینه های می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید تمیز کردن وسایل برای مبارزه با گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>