فوریه IIP افزایش به 4.5%

دهلی نو: هند کارخانه خروجی برداشت 4.5 درصد در ماه فوریه از رقم 2.1% در قبل ماه قبل از دولت تحمیل یک مستند در سراسر کشور در ماه مارس است. شاخص تولید صنعتی در ماه فوریه 2019 شد در 0.2٪.

تجمعی رشد برای دوره ژانویه-فوریه 2019-20 بیش از مدت مشابه از سال قبل می ایستد در 0.9 درصد بوده است.

در طول ماه های فوریه و معدن رشد تولید 10 درصد و 3.2 درصد بود در حالی که تولید برق افزایش یافت 8.1%. تجمعی رشد در این سه بخش در آوریل-مه 2019-20 بیش از مدت مشابه 2018-19 شده است 1.9% با 0.6 درصد و 1.5 درصد بود.

اطلاعات منتشر شد نشان داد هند هشت زیرساخت های بخش که با مشارکت بیش از 40 درصد از شاخص تولید صنعتی (IIP) رشد در 11 ماه اخیر از 5.5 درصد در ماه فوریه است.

ضعیف نشان می دهد منجر شاخص مارس مانند تولید شاخص مدیران خرید (PMI) کالا و خدمات مالیات بر مجموعه و فروش خودرو تایید می کنند که شیوع کروناویروس است طرح میتوانست اولیه و بهبود در اقتصاد هند.

اکثر اقتصاددانان در حال حاضر انتظار می رود اقتصاد به دست 5 درصد تولید ناخالص داخلی پیش بینی رشد ملی آماری سازمان FY20. گلدمن ساکس در روز چهارشنبه پیش بینی شده bleakest پیش بینی رشد برای FY21 در 1.6% برگزاری است که گسترش covid-19 اطلاعیه در سراسر کشور shutdown اجتماعی فاصله اقدامات و ترس در میان مصرف کنندگان و کسب و کار ممکن است منجر به انقباض قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی است.

Fitch در رتبه و ICRA با مسئولیت محدود باید ثابت هند FY21 رشد در 2 ٪ در حالی که S&P و مودی را پیش بینی هند به رشد در رقم 3.5% و 2.5% بود.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman هفته گذشته نورد از یک 1.7 تریلیون بسته امداد در تلاش به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس و مقابله با از دست دادن معیشت میلیون ها فقیر آمار بی سابقه ای مستند. این بسته امداد با هدف کاهش درد مالی مواجه با کارگران مهاجر, کشاورزان, شهری و روستایی و فقیر و زنان است. دولت همچنین در حال کار بر روی یک محرک های مالی برای پرش شروع اقتصاد جدای از حمایت از بهداشت و درمان و بخش های صنعتی و اقتصادی وزیر امور Atanu چاکرابورتی اشاره کرد در روز سه شنبه. بانک مرکزی هند (RBI) نیز گرفته شده یک سری از مراحل به افزایش نقدینگی در سیستم بانکی و تشویق بانک ها به قرض دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>