جشن چشم خود را بر روی لاله از Keukenhof

می گویند هلند و کلمه لاله نمی تواند به مراتب پشت سر. گسترش در سراسر 32 هکتار در لیسه (هلند), Keukenhof, همچنین شناخته شده به عنوان باغ اروپا یکی از محبوب ترین مقصد در هلند, نقشه کشی 1.5 میلیون بازدید کننده در سال گذشته است.

در حالی که معروف Keukenhof گل نمایشگاه می تواند باز نمی شود در برنامه این هفته با توجه به هلندی تلاش های دولت برای مهار گسترش COVID-19 هنوز هم وجود دارد یک راه برای تجربه زیبایی از شکوفه از بنفش و سفید crocuses و منور از نور افتاب زرد از لاله به لاله در هزاران رنگ از جمله صورتی و زرد و نارنجی و قرمز است.

فقط سر به official YouTube channel, Facebook یا Instagram صفحات (visit keukenhof) و اجازه دهید افرادی که مراقبت از پارک شما را در تور.

به عنوان بارت Siemerink مدیر عامل Keukenhof می گوید: در این ویدئو مقدماتی “اگر شما نمی توانید آمده به Keukenhof, ما در حال Keukenhof به شما.”

جدا از بارت که نشان می دهد مورد علاقه خود را در نقطه — گل تپه — و توضیح می دهد که اهمیت رنگ قرمز برای Keukenhof, شما همچنین می توانید شنیدن از باغبان از Keukenhof به عنوان آنها نشان می دهد و بحث در مورد لکه های مورد علاقه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>