سرمایه گذاری مستقیم خارجی در $34.90 bn تا نوامبر FY20: دولت

از سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) در هند در حال افزایش بوده است به صورت سالانه و در USD 34.90 میلیارد تا نوامبر این سال مالی پارلمان اطلاع داده شد در روز سه شنبه. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در ایستاده بود USD 62 میلیارد دلار در 2018-19 مالی در حالی که در USD 60.90 میلیارد دلار در 2017-18 و دلار 60.22 میلیارد طول 2016-17 وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag Thakur گفت: در حالی که قرار دادن داده ها در Rajya سبها. صحبت کردن در ساعت سوال او گفت: با وجود جهانی انقباض در جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی FDI به هند را به طور قابل توجهی بهبود یافته بیش از یک دهه گذشته به تومان 62 میلیارد دلار که حساب برای 2.37 درصد از تولید ناخالص داخلی در 2018-19 مالی.

موفقیت طرح های مختلف منعکس شده است در افزایش جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی و افزایش تشکیل سرمایه ثابت ناخالص, او گفت:, و اضافه کرد که چند اقدامات انجام شده توسط دولت بیشتر خواهد شد افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی در تمام بخش های. سرمایه گذاران اعتماد به نفس رفته تا پس از دولت اقداماتی برای بهبود سهولت انجام کسب و کار جامع اصلاحات در سرمایه گذاری مستقیم خارجی و سیاست معرفی عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی قرار 2016, در میان دیگران, او گفت:.

طبق این گزارش سرمایه گذاری جهانی (WIR), 2019, هند افزایش یافت و از بیست و پنجم موقعیت در سال 2018 و برجسته در نهم را با سرمایه گذاری مستقیم خارجی سهم 3.23 درصد او اضافه شده است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>