Anthony Fauciآنتونی FauciFauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات تهمت مقامات خصوصی سوال کاخ سفید coronavirus تلفات برآورد: WaPo Birx هشدار holdout متحده در مورد اجتماعی فاصله بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی جمعه هشدار داد که هر گونه وجود ندارد “قوی” شواهدی وجود دارد که ضد مالاریا مواد مخدر موثر ثابت شده است در مبارزه با کروناویروس.

“ما باید مراقب باشید که ما نمی را که با شکوه جهش به فرض که این یک حذفی مواد مخدر است. ما هنوز هم نیاز به انجام این نوع مطالعات است که قطعا ثابت کند که آیا هر گونه مداخله واقعا امن و موثر” Fauci, که همچنین یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در مصاحبه با “فاکس و دوستان”.

Fauci نظرات در پاسخ به یک سوال در مورد یک نظرسنجی اخیر از بیش از 6,700 پزشکان در 30 کشور با 37 درصد از پزشکان گفت که آنها “احساس” که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین شد موثر برای درمان COVID-19 به عنوان موارد است.

تبلیغات

“ما عمل نمی چگونه شما احساس می کنید که ما در چه شواهد و داده ها است” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که آن را “بسیار قوی مطالعه” یا “به شدت قوی است.”

هیدروکسی کلروکین در درجه اول مورد استفاده برای درمان لوپوس و آرتریت است.

“بدیهی است که این یک داروی خوب برای بسیاری از بیماری های شما ذکر شده است. آنچه که ما نمی خواهید به اتفاق می افتد این است که افرادی که واقعا نیاز به دارو با ثابت نشانه ای ندارد و آن را در دسترس,” او گفت:.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشتر قبلا تبلیغ هیدروکسی کلروکین همراه با آزیترومایسین به عنوان یک پتانسیل تعویض بازی.

پزشکان در چین گزارش این هفته که هیدروکسی کلروکین “کمک کرد تا به سرعت بازیابی از تعداد کمی از بیماران که خفیف بیمار از coronavirus” نیویورک تایمز گزارش داد.

“این رفتن به ارسال یک موجی از هیجان را از طریق درمان جامعه” بیماری های عفونی متخصص ویلیام Schaffner از دانشگاه واندربیلت گفت: بار.

آزمایش های بالینی بزرگتر در حال حاضر در جریان است در ایالات متحده با برخی از نتایج اولیه انتظار می رود در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net