Fauci هشدار متحده در برابر ‘دخالت’ دستورالعمل بازگشایی

Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های پرستاری Hillicon دره: کارشناسان نگران انتخابات آمریکا آسیب پذیر با توجه به COVID-19 | گزارش می یابد متحده نیاز بیشتر فدرال انتخابات بودجه | سناتور جمهوریخواه به معرفی coronavirus مربوط به حریم خصوصی در لایحه سوزان رایس: ‘مضحک’ به صورت کوشنر به تماس coronavirus پاسخ “یک موفقیت بزرگ” بیشتریک عضو کلیدی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: پنجشنبه شب بود که او را نگران برخی از کشورهای در حال “دخالت” دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی.

کاخ سفید دستورالعمل برای شهرها و ایالات متحده توصیه 14 روز کاهش موارد مرگ و میر قبل از “شما حتی می توانید در مورد فکر می کنم رفتن به فاز یک” بازگشایی مجدد Fauci گفت: در سی ان ان.

“اگر شما به دنبال دستورالعمل وجود دارد و تداوم آن را بی خطر است که محتاط و مراقب باشید” ملت متخصص بیماری های عفونی گفت. “نگرانی که دارم اینه که برخی از کشورهای… که به دنبال آن و نوع دخالت بیش از پاسگاه اولین بار.”

تبلیغات

بیش از نیمی از این ایالت آغاز بازگشایی.

Fauci گفت: عقب کشیدن محدودیت های بیش از حد به زودی یک راه مطمئن برای دیدن یک تجدید حیات در موارد. متحده با منابع کافی باید فکر می کنم دو بار قبل از پوسته پوسته شدن پشت های اجتماعی فاصله اقدامات او اضافه شده است.

“شما در حال گرفتن واقعا قابل توجهی در معرض خطر اگر شما انجام این کار و شما لازم نیست که در جایی مطلق روشن قابلیت شناسایی جداسازی و انجام تماس ردیابی” Fauci گفت.

گرجستان یکی از کشورهای به بازگشایی ماه گذشته که Fauci عموم توصیه می شود در برابر انتقاد از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) در این فرآیند است.

“پیش رفتن و دخالت به مرحله که در آن شما نمی باید بود من توصیه او به عنوان یک مقام بهداشتی و به عنوان یک پزشک به انجام این کار” Fauci گفت: آوریل 22 در کاخ سفید نشست خبری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>