Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: ایالات متحده است که “لزوما” در همان مسیر ایتالیا به عنوان کانون بیماری همه گیر کوروناویروس در اروپا است.

“بدیهی است که همه چیز غیر قابل پیش بینی هستند. اما اگر شما نگاهی به پویایی شیوع در ایتالیا, ما نمی دانیم که چرا آنها درد و رنج وحشتناکی. اما این امکان وجود دارد و بسیاری از ما بر این باورند که در اوایل آنها بسته به عنوان ورودی از عفونت است که در چین نشات گرفته و آمد به نقاط مختلف جهان” Fauci گفت: CBS “چهره ملت است.”

“من نمی دانم که چرا این اتفاق می افتد وجود دارد به حدی است. اما قابل تصور است که هنگامی که شما دریافت می کنید بسیاری از این … آنها گسترش نمایی و شما هرگز نمی توانید نگه دارید تا با سونامی,” او اضافه شده است. “آن نیست که آنها نمی دانند چه آنها در حال انجام است.”

با استناد به افزایش نرخ در نیویورک Fauci گفت: “ما در حال رفتن به ضربه بدون شک در مورد آن, اما, انواع, کاهش مسائل که در حال رفتن در حال حاضر چیزهایی که ما می بینیم در این کشور من فکر می کنم که برای رفتن به یک راه طولانی برای ما جلوگیری از تبدیل شدن به یک ایتالیا.”

Fauci همچنین خطاب به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats رشد عصبی بیش اصلی تاخیر پنس دوم بانوی تست منفی برای coronavirus کره شمالی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کشور کمک میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش بیشتر‘s ترویج ضد مالاریا در درمان, برای درمان این ویروس با وجود عدم تایید FDA و آزمایش که با استفاده از گفته خود هشدار در برابر چنین درمان نیست تشکیل مخالفت با رئیس جمهور.

“من از طرف دیگر باید گفت: من مخالفت با این واقعیت anecdotally آنها ممکن است کار کند اما کار من این است که برای اثبات قطعی از نظر علمی که کار می کنند,” او گفت:.

“بنابراین من در گرفتن صرفا پزشکی نظر علمی و رئیس جمهور در تلاش بود که امید را به مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de