Dr. Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان Fauci داده جزئیات امنیتی پس از دریافت تهدیدات Fauci: بهبود تست و ردیابی می تواند کمک به بازگشایی کشور بیشترملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی و عضو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار گفت: او نمی داند که چرا برخی از کشورها هنوز هم یک “stay-at-home” سفارش در محل به بخار گسترش coronavirus.

“آیا باید وجود داشته باشد یک فدرال دستور برای آن است یا نه, من حدس می زنم که بیشتر از یک سوال سیاسی اما فقط علمی نیست و همه باید در همان صفحه با این مسائل است؟” سی ان ان اندرسون کوپر خواسته پزشک در طول یک مصاحبه زنده تلویزیونی شنبه شب.

“من درک نمی کنم چرا که اتفاق می افتد” Fauci پاسخ داد. “…اگر شما نگاهی به آنچه که در این کشور, من فقط نمی فهمم چرا ما در حال انجام آن است. ما واقعا باید باشد.”

تبلیغات

نظرات خود را پس از ده ها تن از قانونگذاران خواست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر به موضوع در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش کرده است که تا به حال شده است تا به فردی متحده نيست. بیش از 30 ایالت آمریکا صادر شده و سفارشات خود را در درجات مختلف به منظور محدود کردن جنبش و جلوگیری از گسترش شیوع.

Fauci سقوط کوتاه از به طور مستقیم تماس به صورت یک در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دهید. او اظهار داشت: به کوپر که “تنش بین فدرال در مقابل متحده حقوق به انجام آنچه آنها می خواهند چیزی است که من نمی خواهم به” اما با اشاره به ویروس دشوار خواهد بود برای مهار اگر برخی از ایالت ها نمی مطابق با کاخ سفید دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه روز شنبه که او قصد ندارد به موضوع در سراسر کشور سفارش زیرا هر دولت است منحصر به فرد نهفته ویروس.

تبلیغات

همان روز فلوریدا رژیم صهیونیستی است. Ron de Santis (R) با صدور اقامت در خانه سفارش پس از دو هفته فشار است.

در روز پنج شنبه تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی (R) است که تمایلی به قرار دادن یک سفارش در محل انجام بیش از حد پس از خود دولت بود و پیش بینی می شود shorthanded از نظر تجهیزات پزشکی و تخت بیمارستان.

“شما باید به نگاه شما به کمی انعطاف پذیری. اگر شما از یک دولت در میانه و یا اگر آلاسکا برای مثال ندارد یک مشکل دیگه بدجور سخت برای گفتن بستن آن. ما باید کمی از انعطاف پذیری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جراح عمومی جروم آدامز گفت که کاخ سفید coronavirus دستورالعمل باید تفسیر به عنوان یک ملی stay-در-خانه سفارش.

“توصیه من به آمریکا خواهد بود که این رهنمود ملی stay-at-home منظور او گفت:” در ان بی سی “امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de