Fauci می گوید نیروی کار ‘استدلال به شدت با مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش coronavirus دستورالعمل: ‘او گوش’

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, روز دوشنبه گفت که کاخ سفید coronavirus نیروی کار به شدت لابی رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHealth بیمه Cigna Humana چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان پورتوریکو نیاز بیشتر فدرال برای کمک به مبارزه با COVID-19 Fauci می گوید مارس 30 فرمت ‘عاقلانه و محتاطانه تصمیم بیشتر به گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل یک ماه دیگر به عنوان ایالات متحده هایش با خرید اینترنتی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما احساس کردیم که اگر ما قبل از موعد مقرر به عقب کشیده ما را تنها شکل یک شتاب و یا دوباره بجای اول برگشتن از چیزی که شما را در پشت جایی که قبل از شما بودند و به همین دلیل ما استدلال به شدت با رئیس جمهور است که او را برداشت آن دستورالعمل” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان “روز جدید است.”

“و او گوش” Fauci اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز یکشنبه که دستورالعمل های فدرال اصرار آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و در شخص تجمع بیش از 10 نفر خواهد بود تمدید حداقل تا پایان ماه آوریل است. اعلام مشخص شده تغییر قابل توجهی برای رئیس جمهور بود که در اوایل این ماه شناور ایده بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با عید پاک در مارس 12.

تبلیغات

روز دوشنبه Fauci گفت که مقامات بهداشتی تحت فشار قرار دادند برای توسعه اجتماعی-فاصله به دلیل محدودیت داده ها نشان داد که گسترش این بیماری شد و نه کاهش. او با اشاره به افزایش بستری شدن در بیمارستان در شهرهایی مثل نیویورک و نیواورلئان, و چگونه شیوع کرده بود نشان داد هیچ نشانه ای از درست کردن.

“هنگامی که شما نگاه در سينتيک شیوع الگوهای که در حال رفتن, در حال حاضر, حتی به عنوان ما صحبت می کنند آنها نمی خواهید برای رسیدن به اوج و چرخش راه ما می خواستیم در این بازه زمانی در ابتدا تخمین زده می شود,” او گفت:, و اضافه کرد که او و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده نشان داد این مدل برای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه در دفتر بیضی.

“او در آنها او آنها را درک و او سرش را تکان داد و گفت: “من حدس می زنم ما به انجام آن'” Fauci ادامه داد.

تبلیغات

Fauci تبدیل به یکی از چهره آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس به طور منظم ظاهر می شود برای مصاحبه در مورد این بیماری و پیامدهای آن. او گفت: بر اساس اطلاعات او را دیدن, ایالات متحده آمریکا در نهایت می تواند به میلیون ها نفر از تایید coronavirus موارد است.

او همچنین گفت که این ویروس می تواند باعث 100,000 تا 200,000 مرگ و میر اشاره کرد که پیش بینی منوط به تغییر با توجه به این که شیوع این است که “چنین یک هدف در حال حرکت.”

Coronavirus که سرچشمه در چین در ماه دسامبر آلوده بیش از 732,000 مردم در سراسر جهان از جمله در مورد 143,000 نفر در ایالات متحده با توجه به جانز هاپکینز پایگاه داده. این بیماری باعث شده است که بیش از 2000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر