Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک مصاحبه جدید است که او در حال کار با کاخ سفید coronavirus نیروی کار برای کمک به اطمینان از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBlame بازی گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند تهمت تصویب فاجعه اعلامیه برای coronavirus در کالیفرنیا چرا مطالعه مداوم پس از سانحه سردرد در سربازان ماده بیشتر‘s اظهارات در مورد COVID-19 دقیق است هر چند اعتراف کرد که تلاش خود را مانع.

“من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و او فشار پایین” Fauci گفت: علم, مجله روز یکشنبه پس از اینکه در مورد خواسته تهمت را تکرار اظهارات که چین می تواند فاش کشف coronavirus به چهار ماه پیش است. این بیماری برای اولین بار به نظر می رسد در مرکز شهر ووهان در ماه دسامبر.

Fauci گفت که او گفت: “افراد مناسب” که پیشنهاد نمی comport با حقایق در امیدوار است که رئیس جمهور خواهد شد بیشتر مراقب باشید در مورد اظهارات خود.

تبلیغات

“خوب او آن را گفت. بیایید امتحان کنید و آن را تصحیح برای دفعه بعد” او اضافه شده است.

Fauci, یکی از چهره های کاخ سفید را coronavirus پاسخ علنا شکسته با مغلوب ساختن پیشی جستن در جنبه های متعدد از ویروس ها و درمان آن است. هفته گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ مزایای استفاده از ضد مالاریا, داروی Fauci گفت که همانطور که در حال حاضر آن را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19.

خواسته در مصاحبه جدید چگونه او را در مدیریت به اخراج کنید Fauci گفت که به ناروا اعتباری “حتی اگر ما مخالف در برخی از چیزهایی که او گوش می دهد.”

“او راه خود را می رود. او سبک خود را. اما در مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویند” او در ادامه اشاره کرد که او به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن در “ماده است.”

او گفت که تهمت ابراز اظهارات در راه “در راه است که من نمی خواهد آن را بیان دلیل آن می تواند منجر به برخی از سوء تفاهم در مورد آنچه حقایق در مورد یک موضوع داده شده است.”

Fauci هشدار داده است برای ماه ها در حال حاضر که شیوع COVID-19 قرار می تواند عمده فشار بر ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی بدون سخت اجتماعی فاصله اقدامات در محل. او به نظر می رسد در تعداد زیادی از برنامه های تلویزیونی در هفته های اخیر به اطلاع آمریکایی ها در مورد جدی بودن این بیماری و نیاز به اقدامات به سرعت گسترش سریع آن است.

او گفت که علم او است فشار به کاخ سفید برای انجام مجازی روزانه جلسات اعتراف به این که اخبار همایش ها می تواند تبدیل به شلوغ در تریبون.

“هنگامی که شما در حال برخورد با کاخ سفید گاهی اوقات شما را مجبور به گفتن چیزهایی 1, 2, 3, 4 بار و سپس آن اتفاق می افتد. بنابراین من قصد دارم برای حفظ فشار,” او گفت:.

همانطور که از صبح روز دوشنبه coronavirus تا به حال آلوده بیش از 343,000 نفر در سراسر جهان از جمله حدود 35,200 افراد در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده. شیوع دارای ضعف ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان در برخی از مناطق باعث تماس های فوری برای دولت را سريعتر اقدام به کمک متحده به دست آوردن مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de