Fauci, ناوارو رو به گرم استدلال بر اثبات نشده COVID-19 درمان: گزارش

Anthony Fauciآنتونی FauciTrump مقامات توصیف ‘نور در انتهای تونل” به عنوان موارد کوه تهمت ترویج استفاده از مواد مخدر برای coronavirus: “من پزشک نیستم. اما من حس مشترک’ Fauci, ناوارو رو به گرم استدلال بر اثبات نشده COVID-19 درمان: گزارش بیشترملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, گزارش درگیری به تازگی با کاخ سفید تجارت رسمی پیتر ناوارو بیش از مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و استفاده از آن به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19.

در دیدار شنبه اولین گزارش Axios, ناوارو گزارش متهم Fauci از مخالفت با دولت موقت ممنوعیت سفر از چین پس از Fauci هشدار داد در برابر دولت ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus.

“شما کسی است که در اوایل در اعتراض به محدودیت های مسافرتی با چین” ناوارو این گزارش گفت: به Fauci.

تبلیغات

هیچ مدرکی وجود ندارد که Fauci تا کنون علنا به انتقاد از دولت رویکرد به سفر از چین در میان شیوع و در مارس 12, Fauci ستایش چنین سیاستی در یک نشست خبری.

مقامات دولت از جمله رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCampaigns صورت حمله آگهی معضل در میان coronavirus بحران خروجی بازرس کل می گوید تهمت اخراج او را برای انجام خود به تعهدات قانونی’ تهمت بازدید فرماندار ایلینوی پس از انتقاد: “من او را بشنود شکایت در همه زمان ها بیشتر تبلیغ امکان هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus هر چند روشن نیست که این دارو موثر است.

Fauci خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر آن است که نیست یک واقعیت ثابت شده است که این دارو موثر است.

“پاسخ این است که نه” او گفت: در اواخر ماه مارس و اضافه میکند: “و شواهدی که شما در حال صحبت کردن در مورد … است شواهد.”

یک مقام رسمی که به صحبت کرد Axios گفت: این حادثه مربوط به Fauci و ناوارو غیر معمول بود.

“شده است وجود دارد هرگز یک رویارویی در نیروی کار جلسات مانند یک دیروز” منبع آشنا با Fauci و ناوارو اختلاف گفت Axios. “مردم صحبت می کنند و وجود بحث قوی اما شده است وجود دارد هرگز یک رویارویی است. دیروز اولین رویارویی است.”

کاخ سفید بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد ارز از تپه.

Coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا باید در صدر 300,000 با توجه به آخرین شماره از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر