Dr. Anthony Fauci روز جمعه گفت که آمریکایی ها به احتمال زیاد به ادامه اجتماعی فاصله و اقامت در داخل خانه های خود را برای چند هفته.

“اگر شما نگاه کنید در مسیر منحنی شیوع و دیگر مناطق حداقل رفتن به چند هفته” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: ساوانا اکلاهما در ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

“من نمی بینم که ناگهان در هفته آینده یا دو هفته از هم اکنون آن را به بیش از,” او اضافه شده است. “من فکر نمی کنم این احتمال وجود دارد که. من فکر می کنم آن را به چند هفته.”

تبلیغات

در طول مصاحبه Fauci خواسته شد اگر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOn پول: معرفی مک کانل سوم coronavirus امداد پیشنهاد | دموکرات ها به دنبال بزرگتر محرک با کمتر کمک های اولیه برای کسب و کار | واشنگتن شود برای جلوگیری از بیکاری سنبله Hillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش یک شبه دفاع: ‘دهها هزار نفر از نیروهای گارد ملی می تواند فعال برای coronavirus پاسخ | بیمارستان کشتی می تواند هفته به استقرار | تهمت می گوید نظامی برای کمک به آمریکایی ها در گیر پرو بیشتر باید با استفاده از دفاع تولید عمل به سطح شیب دار بالا تولید بحرانی منابع که در بیمارستان های کشور در حال اجرا پایین خطرناکی مانند فولاد ماسک.

“من فکر می کنم ما باید همه چیز ما احتمالا می تواند انجام دهد. منظورم این است که در همه بخش ها به دلیل بدیهی است که همانطور که گفتم در بسیاری از مواقع زمانی که شما فکر می کنم شما شاید زیاده شما احتمالا نمی شوند اقدام به زور و اجبار به عنوان شما باید گفت:” Fauci است که یک عضو از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

دولت این هفته به توصیه آمریکایی ها به جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر و برای کار از خانه برای 15 روز آینده.

پیش از آن در هفته Fauci گفت: آن می تواند چند هفته به می دانم که اگر این دستورالعمل در جای خود قرار داده با موفقیت صاف منحنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im