Fauci: من فکر نمی کنم ما باید لرزش دست هرگز دوباره’

Anthony Fauciآنتونی FauciCDC به روز رسانی وب سایت به حذف دوز راهنمایی در مبارزه با مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci: کشور باید در شکل خوب’ به بازگشایی مدارس در پاییز مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تعلیق کمک های مالی به کسانی که بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و عضو کلیدی کاخ سفید coronavirus نیروی کار در روز چهارشنبه پیشنهاد کرد که آمریکایی ها هرگز نباید لرزش دست دوباره.

“هنگامی که شما به تدریج دوباره, شما لازم نیست به آن پرش با هر دو پا. به شما می گویند چه چیز شما هنوز هم می تواند انجام دهد و هنوز هم رویکرد طبیعی است. یکی از آنها مطلق است وسواس دست شستن. دیگر شما نمی همیشه لرزش کسی دست” Fauci گفت وال استریت ژورنال پادکست.

“من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به با شما صادق باشد. نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور” دکتر اضافه شده است.

Fauci همچنین گفت که او امیدوار است که “نور در انتهای تونل” در پایان ماه آوریل است.

این NIAID سر گفت: صبح روز چهارشنبه در فاکس نیوز که او فکر می کند تعدادی از ایالات متحده و میر ناشی از این ویروس کمتر خواهد بود در ابتدا پیش بینی شده است. هفته گذشته Fauci و دیگر اعضای این کارگروه تا به حال نشان داد که در هر نقطه بین 100000 تا 240,000 آمریکایی ها می میرند از این بیماری حتی اگر اجتماعی فاصله با موفقیت انجام شد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>