Fauci: تدریجی عقبگرد از coronavirus محدودیت ‘احتمالا می تواند شروع در برخی از راه های’ ماه آینده

آنتونی Facui مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: برخی از نقاط ایالات متحده احتمالا می تواند شروع به عقب محدودیت در جای خود قرار داده و در پاسخ به کروناویروس در اوایل ماه آینده.

“من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند شروع حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده” Fauci گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” هنگامی که از او پرسیدند که این محدودیت ممکن است شروع به برداشته شود.

“ما امیدواریم که در پایان ماه ما می توانید به اطراف نگاه کنید و می گویند:” وجود دارد که هر عنصر در اینجا ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن؟! اگر آن را انجام دهد. اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن پایین” Fauci اضافه شده است.

تبلیغات

Fauci همچنین تاکید کرد که هنگام ورود دوباره اقدامات بستگی به وضعیت در هر منطقه از کشور خواهد شد و باید به عنوان یک فرایند تدریجی است.

“این است که برای رفتن به یک سوئیچ نور [که] ما آن را می گویند در حال حاضر ژوئن, ژوئیه, با کلیک بر روی سوئیچ نور می رود پشت در” Fauci گفت.

او افزود که مقامات باید در نگاه به طبیعت از شیوع این بیماری که در یک منطقه در حال حاضر با تجربه و همچنین خطر شیوع آن را ممکن است تجربه کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است. این وضعیت در نیویورک دولت شده است که سخت ترین ضربه را همه گیر خواهد شد متفاوت از وضعیت در, آرکانزاس, او گفت:.

Fauci همچنین ابراز اعتماد به دولت فرمانداران به وزن خطرات هنگام ورود دوباره. او گفت که او “عمیقا تحت تاثیر قرار” با چقدر فرمانداران در مورد مراقبت از تعادل حفظ سلامت عمومی در حالی که وزن اقتصاد تاثیر محدودیت اقدامات است.

Fauci تصریح کرد اعتقاد خود را که در ماه نوامبر رای دهندگان قادر خواهد بود به سر به پای صندوق های رای به طور معمول در روز انتخابات اما گفت که وجود دارد بالقوه برای دومین شیوع است که می تواند تاثیر روند.

“من باور دارم که اگر ما خوب و اندازه گیری از راه نورد به [این] مراحل نسبت به نرمال است که ما امیدواریم که در زمان ما به ماه نوامبر ما قادر خواهیم بود آن را در راه است که راه استاندارد” Fauci گفت: رای گیری. “اما من نمی خواهم به این فرد بدبین همیشه وجود دارد احتمال که ما به پاییز آینده آغاز و از اوایل زمستان است که ما می توانیم دوباره بجای اول برگشتن.”

Fauci گفت که او امیدوار است در صورت وجود جهش در پاییز که ایالات متحده یک راه موثر برای رسیدگی به وضعیت بیش از چگونه آن را قادر به رسیدگی به شیوع فعلی در شرایط تست در دسترس بودن و درمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>