Fauci: مقامات چینی را یک “زیانی” توسط اجازه می دهد دانشمندان به صحبت در مورد COVID-19

Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight بهداشت و درمان: Fauci می گوید coronavirus نیروی کار فعالیت ‘شدید’ با وجود کاهش دید تپه انتخاباتی گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن مرتب سه بحران پیش از انتخابات نوامبر Fauci: Coronavirus نیروی کار فعالیت ‘شدید’ با وجود کاهش دید بیشترملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت که مقامات چینی را یک “زیانی” با اجازه دادن به دانشمندان در کشور خود به صحبت آزادانه در مورد COVID-19 در آغاز از ویروس شیوع.

“من فکر می کنم مقامات چینی است که اجازه نمی دهد دانشمندان به صحبت کردن به طور علنی و شفاف به عنوان آنها می تواند واقعا زیانی,” Fauci گفت: در جان Catsimatidis را نشان می دهد رادیو.

چین که در گزارش اول خود را COVID-19 مورد در اواخر سال 2019 است مواجه انتقاد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات غلط بیشتر خود را برای دست زدن به ویروس و سانسور مقامات بهداشتی در خارج شروع شیوع.

در ماه فوریه, چینی, دکتر, Li Wenliang یکی از اصلی صدای انتقاد از دولت در پاسخ به این ویروس در اثر ویروس خود را.

Fauci گفت که اگر دانشمندان قادر به صدای یافته های خود را در مورد انسان به انسان انتقال پیش از آن در همه گیر ممکن است مانع حجم از موارد دیده می شود این سال است.

“از آنجا که در ابتدای شیوع آنها ادعا می کنند که این فقط حیوان به انسان انتقال” Fauci گفت.

“و واقعا وجود دارد نبود یک انسان به انسان انتقال در همه. و آنها برگزار شد که خط برای چند هفته. و سپس آن را بسیار روشن است که دانشمندان قادر به صحبت در مورد آن است که در واقعیت وجود انسان به انسان انتقال… بله این یک مثال دیگر از این وضعیت ناگوار از عدم شفافیت در اوایل.”

Fauci همچنین گفت که او “با احتیاط خوش بینانه در مورد” امکان داشتن یک واکسن آماده پایان سال است. مدرن این شرکت بیوتکنولوژی با همکاری موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی فدرال بهداشت عمومی سازمان رهبری Fauciرا آغاز کرده است یک فاز دو محاکمه بالقوه واکسن است که ممکن است وارد یک فاز و سه دادگاه در ماه جولای.

“ما امیدواریم که در زمان ما به اواسط-اواخر پاییز ما قادر خواهید بود به برخی از داده ها نشان می دهد که آیا یا نه آن را با این نسخهها کار,” او گفت:.

“اگر ما به اندازه کافی خوش شانس…ما ممکن است یک واکسن است که ما می تواند با استفاده از نسبت به پایان سال جاری… این aspirational. هیچ تضمینی وجود ندارد.”

جان Catsimatidis است که یک سرمایه گذار در تپه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>