دهلی نو:
پاریس-based Financial Action Task Force (FATF) در سه شنبه گفت: آن را به کشورهای خود از جمله سازمان دیده بان پاکستان چهار ماه مهلت برای ملاقات با یک مهلت تعیین شده توسط آن را برای جلوگیری از تامین مالی گروه های تروریستی با توجه به تعلیق موقت فعالیت خود را با توجه به بحران ناشی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اما هیئت بین دولتی تغییرات بدن است که مجموعه سیاست ها و استانداردهای لازم برای مبارزه با جرایم مالی از جمله پول شویی و تامین مالی تروریستی هشدار داد که آن را نمی خواهد آرامش تلاش خود را برای مبارزه با تامین مالی سازمان های تروریستی و یا هر یک از فعالیت های دیگر آن.

آن گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را که آن را به طور فعال نظارت بر تاثیر covid-19 بحران در اقدامات برای مقابله با قاچاق تامین مالی است.

در بیانیه گروه کاری اقدامات مالی گفته است: “تصمیم گرفت در کل وقفه در روند بررسی به صورت لیست در معرض خطر قضایی موضوع را به یک تماس به عمل و حوزه های قضایی منوط به افزایش نظارت با اعطای حوزه های قضایی اضافی چهار ماه مهلت است.”

“این FATF است نه بررسی آنها در ماه ژوئن”, این بیانیه اضافه کرد: سازمان عمومی گفت: “به طور موقت به تعویق انداختن تمام باقی مانده FATF متقابل ارزیابی و پیگیری مهلت.”

پاکستان ذکر نشده بود با نام اما دیپلمات های مستقر در دهلی نو گفت که این بیانیه به معنای این است که پاکستان از جمله کشورهایی است که می تواند زمان بیشتری را برای اجرای این مهلت تعیین شده توسط FATF. این می آید به عنوان FATF و آن عضو شده اند قادر به مشاهده کشورها برای دست اول ارزیابی از اجرای برنامه اقدام به دلیل سفر از محدودیت های اعمال شده کشور در سراسر جهان بالا جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر یکی از دیپلمات های ذکر شده در بالا گفت. پاکستان عملکرد ارزیابی می شود در جلسه ای در پکن در ماه ژوئن است اما در حال حاضر انتظار می رود که این اتفاق می افتد بعد از این سال.

پاکستان شده است در FATF را “خاکستری ” لیست” از “مراجع قضایی” از نزدیک تماشا و نظارت از ژوئن 2018 برای عدم توقف جریان پول به terorirst سازمان مانند Lashkar-e-Taiba (اجازه) و جیش-e-محمد (JeM) علاوه بر القاعده و شبکه حقانی.

در یک جلسه عمومی از FATF در پاریس در ماه فوریه به پاکستان هشدار داده شده بود که آن را تا به حال تا ماه ژوئن به دیدار آن مهلت برای 27 نقطه در طرح اقدام است. گروه کاری اقدامات مالی نیز به این نتیجه رسیدند که اسلام آباد بود “تا حد زیادی خطاب” تنها 14 از 27 امتیاز در طرح اقدام است. آن را به حال و سپس هشدار میدهد که اگر آن برنامه عمل است نه به طور کامل اجرا, آن را در صورت امکان در حال نقل مکان به لیست نظارت کشورهای, معمولا شناخته شده به عنوان “لیست سیاه”.

“با وجود این تصمیم به طور موقت به تعویق انداختن ذکر شده در بالا روند مهلت با توجه به زمان force majeure وضعیت FATF نمی خواهد اجازه دهید تا تلاش های خود را برای مبارزه با پول شویی تامین مالی تروریستی و گسترش تامین مالی خواهد شد و در ادامه کار با همه حوزه های قضایی در شبکه های جهانی خود برای اطمینان از اجرای موثر آن استانداردهای” گروه کاری اقدامات مالی در بیانیه ای گفت:.

“گروه کاری اقدامات مالی است که به طور فعال نظارت بر تاثیر Covid-19 بحران در اقدامات برای مبارزه با قاچاق تامین مالی است. ما هوشیار باشند به تهدیدات ناشی از جنایتکاران و تروریست ها که ممکن است به دنبال بهره برداری از این دوره به خود را بیشتر جنایی و اهداف” آن را گفت.

“این وضعیت به طور قابل توجهی تحت تاثیر کشورهای توانایی به طور فعال شرکت در متقابل بررسی و پیگیری فرآیندهای. FATF عمومی اذعان این شديد چالش هایی که کشور در این زمان دشوار” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im