کشاورزان هندوانه را به طور مستقیم به Chennai خانه در طول مستند

“از زمین های کشاورزی در داخل و اطراف چییور taluk تحت Chengalpet منطقه حدود 10 ، 000 قطعه از میوه حدود 390 تن همه انباشت اشیاء بدست آمده تا با takers با توجه به این مستند می گوید:” کشاورز Alladi Mahadevan “همه ما کشاورزان تحمیل خسارات سنگین است.” Mahadevan که 36 هکتار, کشاورزی ارگانیک در Kalpakkam در نزدیکی چنای در تلاش است به کمک این کشاورزان پیدا کردن مشتریان با استفاده از رسانه های اجتماعی.

“من رسیدن به مجتمع های آپارتمانی در اطراف سواحل شرق جاده و پورام جاده و با استفاده از حمل و نقل این هندوانه به شهروندان با پلیس اجازه,” او می گوید. تا کنون پاسخ داده و مشتاق یک. “چنین یک سیستم پشتیبانی است که نیاز به ساعت و یا دیگری این بسیار کالاهای فاسد شدنی خواهد رفت ضایعات” او می افزاید.

Mahadevan توضیح می دهد که چگونه بسیاری از کشاورزان کشت یک یا دو هکتار از زمین های اطراف مزرعه خود را و چگونه روستاییان در Pattambedu, Pavunjur, Koovathur و Malaarajakuppam و دیگر مناطق که تحت taluk بدترین آمار با توجه به مستند. این کشاورزان معمولا سفارشات عمده از رستوران و آب میوه صاحبان غرفه و همچنین سبزی فروشی بازار “اما با این سقوط ناگهانی تدارکات آنها در سمت چپ با هیچ گزینه ای جز فروش به بازیکنان بزرگ هستند که با استفاده از این وضعیت به تهیه تولید و با قیمت بسیار پایین می گوید:” Mahadevan اضافه کرد که کشاورزان در حال ارائه ₹2 به ₹3 در هر کیلوگرم برای هندوانه که بعدا به فروش می رسد در ₹18 در هر کیلوگرم بود.

“توان آن را در مقیاس بزرگ و یا کوچک مقیاس کشاورز هزینه های درگیر در کشت هندوانه است ₹35,000 به ₹40,000 تن در هکتار می گوید:” KR Jayaprakash ردی یک agriculturist بر Kolathur Malacherry ایجاد کرد. او می افزاید: “ما می توانیم برداشت حدود 15 تن هندوانه در هر هکتار و من در حال حاضر برداشت از 16 هکتار است. من هنوز هم یکی دیگر از 20 هکتار آماده برای برداشت می شود در حدود 10 روز است.” او اضافه می کند که او به طور معمول به فروش می رساند خود را برداشت کل به عمده فروشان از کرالا و کارناتاکا را که کامیون خود را به جمع آوری برداشت. “خریداران محلی در حال بی رحمانه به نقل از یک قیمت ₹2,000 هر تن در حالی که قیمت معمول است ₹10,000. اما من نمی خواهم من تولید به هلاک من به آن را برای فروش قیمت آنها پرسید:” Prakash می گوید.

“اگر آن را گواوا یا انبه, ما می تواند pulped آن را و آن را ذخیره می شود اما هندوانه نیست خمیری میوه و زندگی فقط در 10 روز” متحده Prakash. “این یک درس ما کشاورزان آموخته اند. معمولا آن را, بادام زمینی است که ما باید برداشت در اطراف این زمان, اما آن را به عنوان کار فشرده ما معطوف به هندوانه است که 60 تا 70 روز محصول پول نقد. اما با groundnuts, من نمی خواهد که متحمل چنین از دست دادن بزرگ به عنوان من می توانم خورشید خشک و حفظ آنها را برای چندین ماه پس از آن به فروش وقتی که من به قیمت مناسب.”

حق به آستان خود را

  • Alladi Mahadevan می گوید که او به دنبال حمایت از شهروندان از طریق رسانه های اجتماعی در مارس 31 و تا کنون در حال حمل هشت تن در هفت بازگشایی به مجتمع های آپارتمانی در OMR و در Thiruvanmiyur.
  • “اما هنوز هم وجود دارد 350 تن و بیشتر و من به دنبال حمایت از اطمینان از کشاورزان را رنج می برند نیست به شدت به عنوان این است که امرار معاش خود را اگر آنها نمی فروش آن در آینده یک هفته.”
  • هندوانه هستند که درب تحویل به جوامع در جنوب چنای. یک گروه با هم می آیند و سفارش (یک میوه از حدود 5 کیلوگرم در هزینه های ₹125) برای حداقل 20 میوه و آن را تحویل داده خواهد شد به آپارتمان خود را دروازه یا هر جا که خود را در آپارتمان قوانین و تقاضا.
  • فقط پرداخت آنلاین پذیرفته شده است. برای سفارش تماس بگیرید 9840277566 یا 9884340048.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>