دهلی نو: هند کشیده شده است تا یک طرح نبرد به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که شامل تمرکز به شدت در کشورهای شهرستانها و مناطق است که نیاز به توجه فوری, غذای, درس جهانی از نقاط مانند ایتالیا و ایران اجازه داده است که شیوع این بیماری به چرخش خارج از کنترل خود را به دلیل توقف و پاسخ های متناقض.

این طرح مناسب برای اطمینان از ترتیبات ساخته شده به صورت دولتی و خصوصی و بیمارستان و قرنطینه امکانات جداسازی تخت بخش مراقبت های ويژه (Icu), هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی برای مبارزه با افزایش عفونت.

این در حال انجام است با ارزیابی بیمارستان ها در سراسر هند کانون ولسوالی “به درک آمادگی و مداخلات مورد نیاز برای پاسخ به فعلی و آینده نزدیک بیمار بار” با توجه به covid-19 اتاق جنگ سند reviewed by نعناع.

“مشخص است که دولت با دو برابر شدن هر 3/5/7 روز شهرستانهای (ایتالیا و ایران و فرانسه)” در این سند گفت و افزود: “برجسته دولت است که نیاز به توجه فوری اگر دو برابر شدن نرخ بالاتر از ایتالیا و فرانسه و غیره.”

دولت آماده 124,294 جداسازی تخت 29,810 ICU تخت 14,947 پنکه 650,190 N95 ماسک و 295,102 PPEs; هند نیز گسترش امکانات تست برای فعال کردن سریع تست و انزوا از موارد مثبت باقی می ماند که کلید استراتژی دولت است.

“نظارت هر منطقه ما را قادر به درک و آمادگی و مداخلات مورد نیاز برای پاسخ به فعلی و آینده نزدیک بیمار بار” در این سند گفت.

شده است وجود دارد رشد نقد است که مستند, در حالی که لازم است برنامه ریزی نشده بود و در نتیجه بیش از 600,000 روزانه شرط و خانواده خود را ترک روستاهای خود. کارشناسان بهداشت عمومی ترس از مهاجرت دسته جمعی, بزرگترین پس از پارتیشن ممکن است باعث یک انفجار از موارد در مناطق روستایی که در آن امکانات بهداشتی ضعیف هستند کارکنان عدم آزمایشگاه تست و تقریبا هیچ انتقادی-مراقبت از تجهیزات.

با توجه به وخامت اوضاع دولت نیز راه اندازی برنامه های مانند Aarogya Setu برای کمک به پیگیری coronavirus عفونت با استفاده از گوشی های هوشمند سیستم GPS در تعیین اگر یک بوده است در نزدیکی یک covid-19 فرد آلوده یا نه.

همچنین هند در شورای تحقیقات پزشکی در روز شنبه صادر مشورتی “برای شروع سریع آنتی بادی مبتنی بر آزمایش خون برای covid-19 در خوشه (با مهار مناطق) و در بزرگ مهاجرت گردهمایی/مهاجر مراکز”. جدا از نوکلئیک اسید تست را که حدود شش ساعت به آماده شدن نتایج دولت نیز سریع ردیابی اعتبار جدید تست کیت برای فعال کردن سریع تست در تمام نقاط کشور.

دولت همچنین افزایش تولید داخلی از تجهیزات حفاظت شخصی برای کارکنان بهداشتی درمانی و تجهیزات پزشکی به خصوص هواکش. هند تولید کنندگان خودرو نیز repurposing امکانات تولید خود را به هواکش.

به رسمیت شناختن است که این بیماری گسترش یکنواخت اتحادیه دولت است که همکاری با دولت برای تکامل یک رویکرد مشترک به لغو محدودیت به تدریج.

به اطمینان حاصل شود که ضروری آب و برق باقی می ماند کاربردی نیروی کار در سراسر هند عرضه انرژی زنجیر مانند برق و فرآورده های نفتی شده است و بسیج برای حفظ چرخ اقتصاد میچرخد.

نعناع قبلا در مورد هند multipronged استراتژی برای مبارزه با گسترش covid-19 ویروس که شامل طناب زدن در کارکنان دولت شرکت بیمه. (ESIC), دفاع راه آهن و شبه نظامی پرسنل برای آماده امکانات قرنطینه.

Srishti چودری Shaswati دس و Neetu چاندرا Sharma کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im