چشم در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری تهمت می رسد به NRIs در امریکا

احمدآباد:
ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه رسیده به هند مهاجر در آمریکا و با اشاره به آنها به عنوان “تیتان”, “پیشگامان” و “کارشناسی ارشد”. مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت نخست وزیر نارندرا خود را برای پیروزی در انتخابات اخیر و گفته بود دیگر هیچ.

“در امریکا ما آمده اند به دانستن و جلال از فرهنگ هند شخصا از طریق چهار میلیون آمریکایی های هندی تبار در ایالات متحده زندگی به عنوان ما فوق العاده دوستان و همکاران و همسایگان. آنها واقعا دیدنی مردم است. آمریکایی های هندی تبار غنی سازی در هر جنبه ای از زندگی ملی ما,” او گفت: عظیم جمع آوری و در Motera ورزشگاه در احمدآباد.

“آنها تیتان از کسب و کار; بزرگترین و بهترین پیشگامان علم کارشناسی ارشد از هنر و نوآوری از تکنولوژی مانند چند نفر بوده اند قادر به دیدن بدون توجه به جایی که شما به هر نقطه در این جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“نزدیک به یک در چهار آمریکایی های هندی تبار ردیابی ریشه های خود را در اینجا در گجرات. گجرات جایگاه ویژه ای دارد. ما به نمایندگی از کل مردم آمریکا با تشکر از شما و با تشکر از همه شما برای کمک های خود را به فرهنگ و سنت های ساخته شده به کشور عزیز” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده برای اولین بار در سال 2017 است که به دنبال انتخاب مجدد برای یک دوره متوالی در ماه نوامبر. رئیس جمهور ایالات متحده ساخته شده و زمین برای کشور خود و در آن گفت: “واقعا هیجان انگیز زمان خود را به عنوان اقتصاد پررونق است مانند قبل از هرگز مردم موفق و ارواح در حال افزایش هستند. بیکاری و آمار پایین تاریخی, اعتماد به نفس کسب و کارهای کوچک است آمار یک رکورد بالا و ارتش ایالات متحده شده است به طور کامل بازسازی شده او گفت:.

در سال گذشته مودی گرفته بود سوگند برای دومین دوره متوالی پس از Bharatiya Janata Party برنده یک حیوان اکثریت در Lok سبها انتخابات است.

“امروز نخست وزیر مودی فوق العاده موفقیت آمیز رهبر گسترده این کشور هند. در سال گذشته بیش از 600 میلیون نفر به پای صندوق های رای داد و او را به یک پیروزی دیگر در بزرگترین انتخابات دموکراتیک تا کنون برگزار می شود در هر نقطه بر روی زمین.”

“(تحت PM مودی) برای اولین بار در تاریخ هر روستا در هند در حال حاضر دسترسی به برق است. 320 میلیون نفر در حال حاضر به اینترنت متصل است. با سرعت از بزرگراه ساخت و ساز بیش از دو برابر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>