تجربه مورد علاقه بیش از جنسيت و نژاد بایدن را در حال اجرا همسر: نظرسنجی

اکثریت آمریکایی در یک نظرسنجی جدید گفت: آنها می خواهند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenOcasio-کورتز می گوید آن را “مشروع به بحث در مورد’ اتهام علیه بایدن بایدن نیاز به یک تاریخچه ساخت زنان دستور کار در پاسخ به COVID ساندرز: ترقی خواهان چه کسی در دست خود را نشسته و پشتیبانی نمی کند بایدن را قادر می سازد تهمت انتخاب مجدد بیشتر‘s همسر در حال اجرا به اجرایی تجربه در حالی که کوچکتر درصد از پاسخ دهندگان تاکید کرد جنسيت و نژاد.

شصت و شش درصد از آرای رای دهندگان گفت که این مهم است که بایدن, 77, انتخاب همسر در حال اجرا است که تجربه جدید سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی نشان می دهد.

نسبتا 29 درصد از رای دهندگان مورد بررسی قرار گفت که این مهم است که بایدن را برای انتخاب معاون رئیس جمهور بود و 22 درصد گفت: این مهم بود که آنها یک فرد از رنگ.

تبلیغات

حدود 80 درصد از دموکرات ها گفت که این مهم است که بایدن در حال اجرا همسر باید قانونی و اجرایی تجربه نظرسنجی اشاره کرد در حالی که تقریبا نیمی گفت که این مهم خود را برای معاونت انتخاب می شود جوان تر از او و یک زن.

این نظرسنجی نزدیک به 2000 نفر ثبت نام رای دهندگان انجام شد بین 10-12 آوریل درست بعد از سن. برنی ساندرزسناتور SandersOcasio-کورتز می گوید آن را “مشروع به بحث در مورد’ اتهام علیه بایدن Hillicon دره: آمازون کارگران اخراج پس از انتقاد از شرکت | اپل های تحرک داده برای ردیابی ویروس | مالیات جوانب مثبت هدفمند توسط هکرها ساندرز: ترقی خواهان چه کسی در دست خود را نشسته و پشتیبانی نمی کند بایدن را قادر می سازد تهمت انتخاب مجدد بیشتر (I-Vt.) انصراف از دموکرات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه ساخت بایدن به presumptive نامزد.

معاون سابق رئیس جمهور در حال حاضر ساخته شده نیت خود را روشن چیدن یک زن همسر در حال اجرا و تعداد انگشت شماری از نامزدها پدید آمده اند از جمله بهداشت ، کامالا هریسکامالا دوی HarrisDemocrats بهم پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست نیست به سفت شدن هوا با کیفیت استاندارد یک شبه انرژی: سازمان حفاظت محیط زیست کاهش می یابد به تشدید هوا با کیفیت استاندارد | تهمت به اجاره 27M بشکه از فضای ذخیره سازی به شرکت های نفتی | متحده, سبز, گروه سو مغلوب ساختن پیشی جستن بر بهره وری عقبگرد چیدن زن به عنوان همسر در حال اجرا می تواند افزایش بایدن در میدان نبرد متحده: نظرسنجی بیشتر (D-کالیفرنیا.) میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) سابق گرجستان فرمانداری نامزد Stacy آبرامز (D) و سنسور. الیزابت وارنالیزابت WarrenBiden نیاز به یک تاریخچه ساخت زنان دستور کار در پاسخ به COVID دموکرات بهم پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست نیست به سفت شدن هوا با کیفیت استاندارد تپه انتخاباتی گزارش: اوباما می دهد بایدن بوست با حمایت بیشتر (D-جرم.) و ctqامی KlobucharDozens از سازمان های مترقی تماس در کنگره به صندوق رای-با-mail تلاش های انتخاباتی نیاز به منابع و انعطاف پذیری نه فدرال حکم میشل اوباما برای ترویج رای گیری غایب بیشتر (D-Minn.).

هر دو هریس و Whitmer به نظر می رسد عملا با بایدن در طول مبارزات انتخاباتی حوادث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>