رهبر سابق, فوتبال, بازیکن, مربی منجر به رقیب SF تیم فوتبال

یکی از شدیدترین محلی رقابت های فوتبال در آمریکا در مورد به تزریق انرژی با تشکر از ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون.

هفته گذشته در سان فرانسیسکو Glens سابق آمریکا اعلام کرد که تیم ملی مردان مدافع جیمی کنراد را بر سر مربیگری وظایف برای لیگ USL 2 طرف.

نه به outdone خود را در تالار گفتمان رقیب San Francisco City FC روز دوشنبه اعلام کرد که ادی Soto, سرمربی تیم ما فوتبال ساحلی تیم ملی مردان تبدیل خواهد شد خود را از سر مربی جدید برای سال 2020 فصل است.

کنراد درگیر شده است با Glens پس از 2018 زمانی که او به این تیم پیوست به عنوان مدیر فنی. او به دست آورده 28 کلاه با ما تیم ملی مردان و همچنین در جام جهانی 2006. در طول 13 سال pro حرفه ای کنراد چند وقت همه ستاره در MLS با زلزله سن خوزه, کانزاس, شهرستان جادوگران و Chivas ایالات متحده آمریکا و همچنین در USL یک لیگ با این سن دیگو فلش. او همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک رسانه مفسر.

در سال گذشته کنراد کار با خاویر Ayala-Hil به عنوان دستیار مربی قبل از آیالا-Hil پایین پا. “ما بسیار خوش شانس و هیجان زده به جیمی را مشعل از Javi,” Glens, مدیر اجرایی, مایک مک نیل گفت. “ما درک Javi برای همه چیز او را به باشگاه و ما با اعتماد به نفس جیمی را خود را در این موقعیت به خصوص با داشتن یک سال زیر کمربند خود را برای یادگیری به عنوان رئیس کاردانی مربی است.”

صوت شده است سر مربی تیم برای ما مردان فوتبال ساحلی تیم برای دوازده سال گذشته. او هدایت تیم به 2013 کونکاکاف قهرمانی فوتبال ساحلی و فوتبال ساحلی فیفا جام جهانی در سال 2013 و 2019. او همچنین سر مربی تیم برای USF دان مردان فوتبال تیم از 2014-2018 و حفظ خواهد شد و موقعیت خود را به عنوان مربی Cal State Dominguez Hills Toros. محصول Cal State فولرتون صوت همچنین حرفه ای در جنوب کالیفرنیا با اورنج کانتی زودیاک در USL یک لیگ از 1997-2000.

“من مطمئن هستم ادی منجر خواهد شد و باشگاه ما را به ارتفاعات جدید گفت:” جو دوگان مدیر فوتبال در SF شهرستان. “او یک مربی با تجربه است که موفق به برنده غنائم در هر سطح و در باشگاه با انتظارات بالا مانند ما در اینجا در SFCFC.” صوت خواهد شد در نظر گرفتن سکان برای اوان Sassano که در پایین پا بعد از یک فصل در راس برای شهرستان.

بیشتر فوتبال: اوکلند, ریشه, اعلام, برنامه, المپیک باشگاه ما باز فنجان تاریخ مجموعه 3 UPSL, NPSL باشگاه نیست بازی در سال 2020

عضو متعلق به SF شهرستان خواهد شد بازی در سال پنجم خود را در لیگ USL 2 در حالی که Glens با ریشه در سان فرانسیسکو قدمت آن به سال 1961شروع سوم لیگ کمپین. هر دو تیم شده تا عمدتا از بازیکنان از منطقه اما Glens همچنین قرعه کشی گسترده ای از جوانان خود را توسعه سیستم.

“من آموخته زیادی در طول بازی حرفه ای و پست-بازی حرفه ای و احساس می کنم مثل من یک مقدار زیادی برای ارائه به نسل بعدی گفت:” کنراد. “من پرشور در مورد بازیکنان در حال توسعه در این کشور و هنگامی که آنها به یک نقطه که در آن ما می توانیم آنها را منتقل به آنها فرصت به طوری که آنها می توانید بروید و امیدوارم بهتر و حرفه ای تر از من تا به حال.”

صوت گفت که او هیجان زده است منجر به SF شهرستان. “من آماده هستم برای دیدن از حامیان بزرگ ما این Northsiders! من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم به بازی فوتبال خوب و من همه چیز را از خودم به باشگاه. من مطمئن هستم که ما در حال رفتن برای رسیدن به چیزهایی فوق العاده در آینده است.”

این USL لیگ 2 فصل شروع خواهد شد در روز یکشنبه, مه 10 با SF شهرستان و SF Glens مواجه خاموش در برابر یکدیگر در SF دربی در Kezar ورزشگاه. کیکآف در 1:30 pm.

_______________

ویرایشگر عکس آنلاین داگلاس زیمرمن نظارت SFGATE را Instagram را پوشش می دهد و منطقه خلیج فوتبال در SFGATE این وبلاگ زیبا. مشاهده آخرین مطالب و ارسال او اخبار راهنمایی در [email protected]. در توییتر دنبال کنید @zimpix

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>