Ex-فیلیز پارچ میان چهار کشته در ایالت یوتا سقوط هواپیما

Ex-فیلادلفیا فیلیز پارچ تایسون Brummett کشته شد همراه با سه نفر دیگر در سقوط هواپیما در ایالت یوتا در روز جمعه مقامات تایید کرده است.

Brummett, 35 بود که خلبانی یک هواپیمای کوچک در بالا سمت جنوب دره در منطقه فرودگاه در غرب اردن هنگامی که آن را سقوط در آمریکن فورک دره عمیق و باریک در نزدیکی, Box Elder, اوج, با توجه به, یوتا, شهرستان کلانتر دفتر.

“یک مرد و دو پسران او بودند, پیاده روی, زمانی که آنها را دیدم هواپیما شروع به نوبه خود و سپس مارپیچی رو به پایین” کلانتر شدهاند. “شاهد گفت: این هواپیما spiraled از نظر او و لحظاتی بعد او شنیده تاثیر است.”

تبلیغات

شاهد به نام 911 و راه می رفت پایین به هواپیما خرابه که در آن او را دیدم قربانیان, با توجه به بیانیه ای از کلانتر ،

مقامات پرواز به صحنه از طریق هلیکوپتر تایید تمام چهار مسافر در هیئت مدیره این هواپیما “به نظر می رسد به اند و در تاثیر است.”

مقامات می گویند که قربانیان دیگر سرنشین هواپیما بودند الکس Blackhurst Ruegner, 35, ایلین Blackhurst 60 و او همسر داگلاس رابینسون Blackhurst. این Blackhursts هستند بنا به گزارش عمه و عموی Ruegner, مقامات گفت.

تبلیغات

علت این تصادف در حال حاضر در دست بررسی است.

فیلیز پاسخ داده اند در رسانه های اجتماعی ابراز این تیم تسلیت به خانواده و دوستان از Brummett و دیگر مسافران.

“فیلیز سازمان می فرستد صمیمانه تسلیت به خانواده و دوستان سابق پارچ تایسون Brummett همراه با سه نفر از اعضای Ruegner و Blackhurst خانواده که غم انگیز در گذشت, در سقوط هواپیما صبح دیروز” فیلادلفیا فیلیز توییتی شنبه.

با توجه به CBS فیلادلفیا Brummet شد یک پنجم دور پیش نویس انتخاب در سال 2007 و با بازی در یک بازی با فیلیز در سال 2012.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de