تام مادام که لگد در NFL با وجود اینکه متولد بدون انگشتان پای خود لگد زدن با پا و یک رکورد 63-حیاط زمینه هدف درگذشت اواخر روز شنبه در حالی که مبارزه با عوارض ناشی از کروناویروس جدید, دخترش, گفت:. او 73.

اشلی دمپسی گفت: پدر او که اقامت در یک زندگی کمک خانه برای چندین سال پس از مبتلا به زوال عقل تست مثبت برای coronavirus کمی بیش از یک هفته پیش.

دمپسی بازی برنده میدان هدف در برابر دیترویت در Nov. 8 و 1970 بود به عنوان یک NFL رکورد تا Broncos’ مت Prater شکست آن با 64-yarder در دنور در سال 2013.

دمپسی خود را صرف دو NFL فصل با نیواورلئان (1969-70) بعد از چهار با فیلادلفیا سپس دو با لس آنجلس قوچ با هوستون Oilers و نهایی دو با بوفالو.

“تام زندگی صحبت به طور مستقیم به قدرت روح انسان و نمونه اش عزم مصمم به اجازه نمی دهد موانع مانع پس از رویاها و آرزوهای” پرستاران صاحب گیل بنسون در بیانیه ای گفت.

دمپسی متولد شد و در میلواکی بدون چهار انگشت در دست راست خود و بدون انگشتان پا بر روی پای راست خود را. او لگد مستقیم با یک تخت-کفش جلو کشید که تظاهرات از برخی که دیدم کفش به عنوان یک مزیت غیر منصفانه است.

دمپسی لگد باقی مانده بخشی از پرستاران افسانه هاو روایات قومی و می ایستد به عنوان یکی از بزرگترین لحظات در تاریخ حق رای دادن است که هیچوقت برنده شدن در یک بازی حذفی تا سال 2000.

“این استفاده می شود برای من زحمت کمی. من می خواستم به شناخته شده به عنوان یک فوتبالیست بیشتر از یک ضربه” او گفت: آسوشیتد پرس در سال 2010.

در Tulane ورزشگاه شیرها led 17-16 پس از هدف زمینه با 11 ثانیه به سمت چپ. با هیچ وقفه قدیسین نقل مکان کرد و توپ را به آنها 45 با دو ثانیه به سمت چپ بعد از بیلی کیلمر تکمیل یک پاس به امام داد در امتداد حاشیه. در آن زمان goalposts بودند هدف خط. نقطه ای بود Saints’ 37.

کیلمر گفت: New Orleans بار جزئي او را دیدم دیترویت بازیکنان خنده به عنوان دمپسی به انتظارنشسته بودند تا ضربه. “آنها فکر تام تا به حال هیچ شانس” کیلمر گفت.

بسکتبال: کنتاکی را اشتون Hagans را وارد NBA پیش نویس و چشم پوشی خود را نهایی دو فصل از واجد شرایط بودن. 6-پا-3 گارد نقطه بود به نام ثانیه دفاعی بازیکن سال به عنوان دانشجوی سال اول بود و یکی از کشور در بهترین نقطه پاسداران در طول این فصل است.

• تگزاس استخدام زنان سر مربی برگشتاندن ویک شافر از نیروگاه ایالتی می سی سی پی. این حرکت در می آید و دو روز پس از رد تگزاس هشت سال سر مربی کارن استون که تا به حال از دست دادن تنها یک فصل در دوره تصدی خود را و تا به حال منجر به Longhorns به شیرین 16 و یا بیشتر از چهار بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im