سابق غول 3rd baseman Matt Williams بازگشت مدیریت با تیم کره جنوبی

منتشر شده

Matt Williams

54 ساله سابق غول سوم baseman یک مدیر و دوباره این بار با کره جنوبی کیا ببر. “شما هرگز نمی دانید که آیا شما در حال رفتن به فرصت دیگری برای مدیریت یا نه بنابراین من در آن به عنوان یک چالش یا فرصت” ویلیامز گفت: در بهار آموزش در فورت مایرز, Fla. “تا کنون آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.” یک سری جهانی قهرمان با سال 2001 آریزونا دایاموند بکس ویلیامز بود مربی پایه سوم با یک دو سال گذشته. او پنج بار همه ستاره بیشتر با این غول که آمار 378 homers بیش از 17 سال در لیگ های بزرگ. او رای دادند 2014 NL مدیر سال با اتباع واشنگتن پس از آن اخراج شد و پس از 2015 فصل. او در حال حاضر یکی دیگر از شانس. “من خارجی است. من یکی که لزوما تعلق ندارد” او گفت:. “این یک سبک متفاوت است. آنها تطبیق آن و آنها تطبیق با من.”

هنک آرون

بیس بال Hall of Famer که شکست دخترک معصوم, اموزش حرفه ای صفحه اصلی اجرای رکورد وارد بندر شمالی Fla., برای اولین بار کامل-تیم ملی تمرین خود تیم آتلانتا بریوز. “این عالی ما خیلی سپاسگزار” مدیر برایان Snitker گفت. “ما صحبت در زمستان او را به پایین آمدن. من به بچه ها و هنک ما می خواهم به او را در سراسر بیشتر است.” هارون کمک تعمید بریوز’ بهار مجتمع آموزشی و همچنین لنت کمی قدرت ستاره دو-زمان NL East قهرمانان که برنده نشده یک سری حذفی از سال 2001. آنها تا به حال یک-و-انجام نمایش گذشته نه بار آنها رسیده ایم postseason. بریوز آخرین برنده سری جهانی در سال 1995 — و قبل از آن سال 1957 هنگامی که هارون (755 حرفه ای homers) انگیزه یک بازی 7 پیروزی در استادیوم یانکی. به عنوان اولین baseman فردی فریمن, اعلام کرد, آن را “جهان سری یا هیچ چیز.”

آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>