کارفرمایی برایان Hoyer بود که winless در شش شروع می شود با 49ers در سال 2017 موافقت کرده است به یک سال 2 میلیون دلار در مقابله با میهن پرستان جدید انگلستان بوستون گلوب گزارش روز شنبه.

Hoyer, 34, تا به حال دو نانامی به بازی قبلی (2009-11 و 2017-18) با انگلستان خدمت به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه به تام بردی ، دوم خود را از روی لئامت دادن با میهن پرستان شروع به پس از 49ers او منتشر شد.

در 11 NFL فصل Hoyer است 16-22 به عنوان یک نویسنده — از جمله 0-1 در شروع فصل گذشته با کلت که منتشر شد او روز شنبه.

Hoyer ملحق خواهد شد جارت Stidham و کودی کسلر به عنوان quarterbacks در انگلستان فهرستی پس از بردی رفتگان پس از 20 فصل به ثبت نام با Buccaneers.

• سابق اظهارات ایمنی D. J. Swearinger توافق به یک سال $1.1 میلیون مقابله با پرستاران هوستون کرونیکل گزارش شده است.

Swearinger باز 2019 فصل با آریزونا سپس در نوامبر پیوست Raiders — شروع سه بازی برای آنها — قبل از اینکه در ماه دسامبر منتشر شد. او امضا شده با نیواورلئان یک هفته پس از آن و به نظر می رسد در یک به طور منظم فصل بازی.

• آریزونا کارفرمایی برت Hundley که حمایت Kyler موری با کاردینالز فصل گذشته توافق کردند که به یک قرارداد جدید با این تیم است.

Hundley, 26, 3-6 در نه NFL شروع می شود — همه با هکرها.

• گارد شانس Womack یک 2013 دور اول انتخاب کنید که از دست رفته در فصل گذشته به دلیل آسیب های ناشی از توافق برای مقابله با Seahawks سیاتل تایمز گزارش داد.

• Cornerback Pierre Desir منتشر شده توسط کلت در شنبه توافق کردند که به یک سال مقابله با جت.

Desir, 29, آغاز شده 11 بازی برای ایندیاناپولیس در فصل گذشته.

Coronavirus: تنها چند ساعت پس از دولت استرالیا به نام برای شهروندان خود را برای لغو همه غیر ضروری سفر به استرالیا قوانین استرالیا لیگ فوتبال اعلام کرد که به تعویق انداختن آن فصل تا مه 31.

استرالیا ملی راگبی لیگ و فوتبال یک-لیگ شد ادامه دارد.

• به 12 میلیون دلار در دبی, جام جهانی بود که برنامه ریزی شده برای اجرا در شنبه بدون تماشاگر حاضر به جای به تعویق افتاد تا سال آینده, رسانه های دبی دفتر اعلام کرد.

• رئال مادرید سابق رئیس جمهور لورنزو سانز درگذشت شنبه از جدید coronavirus خانواده اش گفت. او 76.

سانز ریاست بر فوتبال تیم از سال 1995 تا سال 2000 که منجر به باشگاه به دو اروپایی به عنوان یک اسپانیایی لیگ قهرمانان اروپا و سوپر جام اسپانیا عنوان شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de