هر مادر مورد علاقه

در این مستند ما همه شروع به توجه بیشتر به گیاهان و جانوران اطراف — به طور ناگهانی به نظر می رسد درختان بزرگتر از پروانه ها زیباتر و گل پر جنب و جوش تر. و crawlies وحشت زده در حال برگشت خوردن برگ مثل هیچ فردا وجود دارد.

ماندن در منزل و به نظر نمی رسد مانند یک مبارک پیشنهاد برای طبیعت مثل من اما من در حال حاضر غرق غنای خود من بتن حیاط خلوت با گیاهان گلدانی. یکی از مادرم مندی های کاری برگ (Bergera koenigii با نام مستعار Murraya koenigii) یک درخت برگریز یا بوش با شدت معطر و برگ بسیار دوست عنصر در چندین غذاهای هندی. این گیاه همچنین به نام meetha چریش متعلق به خانواده Rutaceae است که همچنین شامل مرکبات.

پوست قهوه ای است نازک و ظریف است. مسن پوست ممکن است کم عمق شکاف. برگ ها را در یک ترکیب ترتیب با حدود 9-25 کوچک تیز جزوات. سفید گل های معطر به نظر می رسد در این کارخانه با حدود پنج گلبرگ و صورتی توت مانند میوه ها می رسند و به آرامی تبدیل به بنفش و سپس سیاه و سفید براق نسبت به پایان Pradip Krishen کتاب درختان از دهلی نو به ما می گوید.

در دهلی بوش عمدتا رشد در گلدان است و نه اغلب در بر داشت در حال رشد وحشی به عنوان یک درخت. بسیار کمی وجود دارد, در, درخت, فرم, موجود عمدتا در Sunder مهد کودک. در دانشگاه جواهر لعل نهرو دانشگاه آنها یافت می شود به عنوان هدجروس.

این کدی Patta نقش گیاه میزبان به کرم از شایع مورمون (فاختهای papilio در polytes) پروانه ای است که متعلق به ظریف, های دم چلچله ای ، در طول ساعت های طولانی در خانه من کشف کرم خوردن برگ – لذت بخش برای من یک دلخوری برای مادرم هر چند او این است که آموزش آن را در گشاد گشاد راه رفتن.

مشترک مورمون پروانه ها را به آینده را به حیاط خلوت من برای ذخیره کردن بیشتر و بیشتر تخم مرغ در مجرد زیر برگ. این رفتار تخمگذار تخم مرغ خود را زیر برگ مکانيسم دفاعی برای جلوگیری از از دست دادن تخم مرغ به شکارچیان.

اگر چه کرم در طول عمر خود باید لوکس تنها خوردن و pooping زندگی خود را بستری از گلهای رز. چندین مرحله بین یک پروانه oviposting (تخمگذار تخم مرغ) به پروانه در حال ظهور از شفیره بسیار حساس و مستعد ابتلا به چندین خطرات. از تخم مرغ آسیب دیده به کاترپیلار خورده شدن توسط پرندگان و مارمولک به زنبور انگلی آنها را به شجاع این همه اما اکثر طعمه. در این روند من کاری, گیاه برگ دهکدهای از دست داد حداقل دو کرم در شفیره فرم به یک نوعی میمون دنیای قدیم و دیگر تحت شرایط مرموز!

اما همه از دست داده است. من پیدا کرده اند بیشتر از تخم مرغ و نمی توانید صبر کنید به وقایع چرخه زندگی خود را. بنابراین اگر شما یک کاری برگ گیاه در خانه سعی کنید به دنبال کرم.

نویسنده و بنیانگذار NINOX – جغد در مورد طبیعت, طبیعت-آگاهی ابتکار. او در دهلی شورای ملی مقاومت منتقد Ebird یک دانشگاه کرنل طرح نظارت نادر رؤیت پرندگان. او که قبلا به رهبری یک برنامه WWF هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>