هر معامله بزرگ شما را taxman خواهد شد تماشای شما

دهلی نو: مالیات بر درآمد گروه پیگیری خواهد شد بیشتر ارزش معاملات از افراد به اطمینان حاصل شود که این منعکس شده در اظهارنامه مالیاتی درآمد خود را مرکزی هیئت مالیات مستقیم (CBDT) رئیس P. C. Mody در مصاحبه ای گفت:.

استفاده بیشتر از فن آوری تجزیه و تحلیل داده ها و هوش مصنوعی به شانه را از طریق معاملات بزرگ در بازار خواهد شد و همچنین کمک در ردیابی افرادی که فایل های خود را برمی گرداند با وجود ورود به بسیاری از ارزش معاملات است. توسط مرتبط به هزینه و سرمایه گذاری ساخته شده توسط مردم با خود شناخته شده منابع درآمد این گروه می خواهد به مطمئن شوید که مردم فراموش فرار از مالیات نیست. تاکید بر بهره وری در جمع آوری مالیات و اضافه کردن بیشتر مالیات دهندگان آمده در زمانی که رکود اقتصاد ساخته شده است آن را سخت تر برای بخش های مالیاتی برای رسیدن به 12.7 درصد رشد در مالیات مستقیم مجموعه در FY21 در حالی که تولید ناخالص داخلی اسمی رشد خواهد بود تنها 10٪.

“ما در حال افزایش اطلاعات ما مکانیزم های جدیدتر سطح و گزارش اشخاص (شخص ثالث و موسسات مالی) در حال افزایش است. هنگامی که ما این اطلاعات در دسترس با ما همراه با اطلاعات مالیات دهندگان ما خواهد شد در یک موقعیت برای مقایسه تقریبا در زمان واقعی بر اساس آنچه به عنوان ارزش معاملات مالی یک پرداخت کننده مالیات در حال انجام است و چگونه است او پر بازده درآمد گفت:” Mody. او با این حال گفت که صحیح آن نظارت است. “این کاملا غیر سرزده و کاملا غیر خصمانه. این یک ترغیب ظریف گفت:” رئیس و اضافه کرد که آن را شبیه به گفتن مالیات دهندگان که مقامات آگاه از ارزش معاملات انجام شده توسط آنها را که باید منعکس شده در اظهارنامه مالیاتی خود را.

در حال حاضر این بخش جمع آوری اطلاعات در مورد برخی از ارزش معاملات از آن همراه با جزئیات از مالیات کسر و جمع آوری شده در منبع در مورد افراد در دسترس است برای مشاهده در بخش مالیات پورتال در قالب 26 عنوان کرد. اطلاعات جمع آوری شده برای این شامل پس انداز سپرده های بانکی, کارت های اعتباری پرداخت صورتحساب و سرمایه گذاری در ابزار مانند صندوق بالاتر از یک حد تعریف شده. Mody گفت که پوسته پوسته شدن اطلاعات جمع آوری خواهد شد و همچنین فعال کردن بخش به ارائه قبل از پر بازده درآمد. “ما به دنبال در (افزایش) مجموعه های مالیاتی و همچنین به عنوان ارائه کننده مالیات خدمات,” او گفت:.

Mody را رد کرد انتقاد که افزایش تعداد اسلب در پیشنهاد کاهش مالیات بر درآمد شخصی طرح پیچیده ساختار مالیاتی. او گفت: با داشتن چندین سنگ نشان می دهد که نظام مالیاتی مترقی تر است.

Mody نیز رد ترس است که مراحل خاصی پیشنهاد شده در بودجه—معرفی یک حد پولی به صورت رایگان-مالیات سهم توسط کارفرمایان برای بازنشستگی پس انداز کارکنان و مالیات از سود سهام در دست سهامداران—می تواند بیگانه با درآمد بالا بگیر. “برای ما هر مالیات دهندگان مهم است. ما به تصویب رسید کلاسیک سیستم مالیات. سود مشمول مالیات است در دست گیرنده. تا آنجا که نرخ مالیات بر درآمد شخصی است نگران هند است و قابل مقایسه با کشورهای دیگر است. بنابراین وجود دارد هیچ نگرانی از پرواز از افراد به کشورهای دیگر است. ما در حال ارائه خدمات بیشتر و راحتی. ما در حال ارائه دهندگان منشور” او گفت:. مالیات سود سهام در دست سهامداران و محدود کردن مالیات سهم کارفرما برای بازنشستگی پس انداز کارکنان به حال انسان های بسیاری با درآمد بالا بگیر. این نارندرا دولت نشان داده است تمایل به افزایش مالیات در خوبی کردن به جمع آوری منابع برای اقدامات رفاهی. در سال گذشته دولت با افزایش اضافه بر درآمد در دو اسلب. بر این اساس یک فرد با درآمد بیش از 5 کرور سالانه به پرداخت 42.74% در درآمد بیش از 5 کرور.

یکی دیگر از بودجه پیشنهادی با هدف بررسی سوء استفاده از برخی مقررات مالیاتی به تغییر مفهوم اقامت که مطرح ترس از درآمد جهانی از NRIs کار در کشورهایی مانند امارات متحده عربی که در آن هیچ مسئولیت مالیات بر درآمد ممکن است مشمول مالیات در هند. وزارت مالیه روشن است که تنها هند درآمد از چنین افرادی مشمول مالیات خواهد شد. Mody گفت که این بخش به تعادل درآمد ملاحظات و توصیه های از دارندگان سهام در حالی که فریم بودجه پیشنهاد شده است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر