او احتمالا یکی از اعضای لس آنجلس داجرز سازمان که اکثر San Francisco Giants طرفداران می توانند حداقل معده است.

وین اسکالی بود صدای San Francisco Giants’ متقابل دولت و رقبا برای 67 فصل قبل از بازنشستگی در سال 2016 — نهایی خود را در بازی های آینده در داجرز’ 2 اکتبر آخر در برابر غول در سان فرانسیسکو و جهانی به عنوان یکی از بزرگترین تا کنون پا به پخش از غرفه.

در حالی که او نبوده است در یکی از چهار سال صدای او می تواند هنوز هم شنیده می شود با صدای بلند و روشن در طول تعطیلات آخر هفته به لطف زمان لس آنجلس تایمز مقاله نویس لایحه Plaschke. در ثبت یک مکالمه تلفنی, Scully و Plaschke مورد بحث همه چیز از تعلیق بهار آموزش به coronavirus به آنچه که او با تلاش بیشتر است.

شما می توانید گوش دادن به تمام چیزی که در لس آنجلس تایمز’ کانال یوتیوب اینجا.

اسکالی می کند باید از چند نظر است که صدمه دیده است برای شنیدن.

“یک بار در در حالی که یکی از بچه های ما می آیند و بازدید — ما بسیار بزرگ اتاق خواب استاد, به طوری که آنها می توانید بنشینید و کاملا چند فوت دور. بدون بغل کردن یا بوسیدن یا چیزی شبیه به آن. و پس از آن بچه ها می ترسند که آنها در حال رفتن به چیزی است که خواهد شد و من دور از آن زمان بسیار دشوار است برای رفتن بدون آغوش” اسکالی گفت. اما در زمان طولانی صدای داجرز هنوز هم می تواند شما را به راحتی و تنها در راه او می تواند.

آیا در مورد بیس بال…

“در جایی در امتداد خط من امیدوارم و دعا می کنم که بیس بال شروع خواهد شد, خواهد شد که یک رنگین کمان بعد از طوفان که آره همه چیز تو بهتر است” او می گوید. “باز کردن همه روز پر از امید و اعتماد به نفس آن را مانند آنهایی که باید برای کسانی که در سال 1945, ’46 هنگامی که جنگ جهانی دوم به پایان رسید — چه احساسات است که باید شده اند.”

و یا در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس…

“قطعا من فکر می کنم مردم به راحتی پرش در فرصتی برای کمک به یکدیگر به اعتقاد من درست است که نوع دلگرم کننده. با تمام آن را به ارمغان می آورد برخی از نیکی کردن به مردم که فوق العاده که فوق العاده,” او می گوید. “همه کسانی که اولین پاسخ دهندگان مردم قرار دادن زندگی خود را در خط و ما در حال تشویق که آنها را نمره زمین نشستن کامل هواپیما و یا ضربه اجرا خانه یا هر عبارت شما می خواهید به استفاده از.”

شما می توانید به خواندن Plaschke همراه ستون در اینجا.

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: grant.marek@sfgate.com | توییتر: @grant_marek

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de