اخلاق شکایت علیه Nunes می پرسد که چگونه او را برای پرداخت دعاوی

یک حزبی فدراسیون فوتبال در اخلاق شکایت یکشنبه خواست کنگره به بررسی چگونگی Rep. Devin NunesDevin جرالد NunesThe هیل صبح گزارش می ساندرز بود متوقف شد ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن جدید ایجاد سردرد برای توافق با هوش بالا انتخاب کنید کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب ندارد تجربه به عنوان مدیر اطلاعات ملی بیشتر (R-کالیفرنیا.) پرداخت برای چند مداوم دعاوی علیه منتقدان.

در آن شکایت به دفتر کنگره اخلاق انتخاباتی مرکز حقوقی یادداشت Nunes سالانه کنگره حقوق و دستمزد $174,000 به احتمال زیاد پوشش نمی دهد و هزینه های مختلف مناسب نشان می دهد که او یا دریافت رایگان و یا با تخفیف, خدمات حقوقی و یا کار بر روی احتمالی با یک وکیل که همه نیاز به او را به افشای کمک.

Nunes هنوز به پرونده های حقوقی و هزینه صندوق با دفتر کنگره اخلاق.

تبلیغات

“نماینده Nunes را دخالت آشکار با بسیار به اطلاع عموم پرونده های حقوقی را تهدید می کند برای ایجاد یک سابقه حقوقی که هزینه صندوق مقررات دیگر به درخواست اعضای” شکایت متحده است.

“اگر چه نماینده Nunes است که به عنوان وکیل و او ممکن است به دنبال هر گونه اقدام قانونی برای حفاظت و دفاع از منافع خود او باید مطابق با قوانین مجلس” آن را ادامه داد. “یک (دفتر کنگره اخلاق) بررسی خواهد شد حفظ نماینده Nunes قانونی از حق داشتن وکیل در حالی که گذارم به خوبی تثبیت قوانین خانه و سابقه.”

متهمان در Nunes دعاوی را شامل توییتر, CNN, مک کلاچی و دو ناشناس از حساب های توییتر است که او را مسخره میکردند.

در این شکایت همچنین ادعا می کند که حتی اگر Nunes پرداخت شد ویرجینیا وکیل استیون Biss بر اساس احتمالی این معنی است که باید Nunes پیروزی خود را در موارد Biss خواهد پرداخت با در نظر گرفتن یک درصد حاصل جایزه – Biss نیز با ارسال دو نامه خواستار عذر خواهی برای انتقاد از Rep. تد ازایتد W. LieuDemocrats به شخم زدن جلو با مغلوب ساختن پیشی جستن پروب پس از تبرئه Trump Jr., رد ‘احتمال’ از Pelosi, دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن با شیطان مقایسه تد لیو می گوید: او دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن ملی پس از نماز صبحانه نظرات بیشتر (D-کالیفرنیا.) و Nunes را تا سال 2017 حریف اندرو Janz.

“آقای Biss با ارسال نامه ای به نماینده لیو تهدید را به یک اخلاق شکایت علیه السلام) شکایت می خواند. “اخلاق شکایت خواهد شد در نتیجه در یک پولی جایزه است که می تواند حمایت پرداخت هزینه های احتمالی توافق است.”

شکایت استدلال می کند Nunes باید از افشای هر گونه احتمالی ترتیب زیر خانه اخلاق قوانین به اطمینان حاصل شود که او نه در نقض قوانین در هدیه با استناد به یک مورد در سال 2008 است که در آن پس از آن-Rep. ژان اشمیت (R-اوهایو) درخواست تایید از کمیته اخلاق به پرداخت برای وکلا از طریق احتمالی که رد شد.

تپه رسیده به Nunes نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>