دهلی نو: Aam Aadmi Party (AAP) چراغ دهلی دولت در روز چهارشنبه اعلام کرد تعداد خط تلفن (1031) که از طریق آن کارکنان ارائه کالاهای ضروری می توانید e-عبور خود را در گوشی های تلفن همراه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی در طول مستند.

این مرحله پس از افراد مختلف درگیر در خدمات ضروری از جمله سبزی, فروشندگان, مواد غذایی, شیر, فروشندگان, داروخانه, e-commerce پرسنل تحویل شد که گفته می شود مورد آزار و اذیت توسط پلیس در حالی که انجام وظایف خود است.

تعداد موارد در دهلی نو رفته تا 35 با پنج مورد جدید در 24 ساعت گذشته. سنبله می آید پس از دهلی وزیر Arvind Kejriwal اعلام کرده بود که هیچ یک از موارد جدید در دهلی نو در روز دوشنبه. تعداد کل موارد عبور کرده اند 600-علامت گذاری در هند.

“کسانی که درگیر در خدمات ضروری مانند سبزیجات فروشندگان کارگران در فروشگاه های پزشکی, شیر, فروشندگان مغازه که اصلا شناسایی کارت داده خواهد شد و الکترونیکی می گذرد. آنها می توانید تماس بگیرید در 1031 که در آن e-عبور صادر خواهد شد و فرستاده شده به آنها را از طریق WhatsApp. ما در حال راه اندازی خط تلفن شماره به شماره e-تصویب به ضروری ارائه دهندگان خدمات. این است که به طور کلی خط تلفن شماره آن است که تنها به منظور صدور e-pass” Kejriwal گفت: در حالی که پرداختن به دیجیتال یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

“من مصرانه از مردم را به وحشت نیست. دولت اطمینان حاصل شود که عرضه کالاهای اساسی ادامه خواهد داد و هیچ کس مشکل داشته باشند. افراد تنها باید گام به گام اگر آنها برای رفتن به خرید یک مورد ضروری. این مهم است که ما اطمینان حاصل شود این مستند اعلام PM مودی است که به دنبال,” او اضافه شده است.

با گزارش پزشکی که کارکنان هستند که مورد آزار و اذیت توسط صاحبخانه به محل تخلیه Kejriwal درخواست صاحبان خانه به بی ادبی با این حرفه ای پزشکی. او گفت که چنین آزار و اذیت را تحمل نمی کند و هشدار داد که دقیق اقدام خواهد شد در برابر چنین صاحبخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de