ESPN کارشناس پیش بینی San Francisco 49ers را علامت ستاره رایگان عامل گیرنده گسترده

سان فرانسیسکو 49ers می تواند در خط برای یک حرکت بزرگ در رایگان آژانس به گفته یکی از ESPN ،

در روز سه شنبه, ESPN لایحه Barnwell منتشر شده یکی از ویژگی های تعدادی از رایگان آژانس پیش بینی. یکی از پیش بینی خواهد بود و علاقه خاصی به 49ers طرفداران: Barnwell می بیند AJ سبز که قبلا از Cincinnati Bengals, inking چهار سال مبلغ 84 میلیون دلار قرارداد با سان فرانسیسکو.

“در حالی که از سان فرانسیسکو به احتمال زیاد خواهد بود علاقه مند در آوردن امانوئل Sanders, سبز, روشن گام بالاتر ساندرز و خواهد بود ایده آل اولیه گیرنده در Kyle Shanahan را به جرم” Barnwell می نویسد.

هر چند Barnwell اشاره می کند که سبز آسیب تاریخچه ارائه برخی از خطر او همچنین اجازه می دهد تا امکان این تیم با اضافه کردن یک “تحول گیرنده” چیزی 49ers در حال حاضر نبود.

سبز, 31, از دست رفته, کل 2019 فصل مچ پا آسیب. در سال 2018 او همچنین مبارزه صدمات بازی در تنها نه بازی با توجه به مسائل است. بین سال 2011 و سال 2017, اما, سبز بود و مسلم در میان بهترین رسیور در NFL. این Niners البته خواهد بود به امید بازگشت به اوایل زندگی حرفه ای فرم.

در این سناریو, Barnwell می بیند 49ers از دست دادن یک بیت از دریافت عمق. او پیش بینی کرد ساندرز حرکت از San Francisco برای New York Jets, امضای چهار سال 40 میلیون دلار قرارداد. و او پیش بینی Niners آزادسازی دانته Tia جدید انگلستان میهن پرستان, دریافت 2021 پنجم-انتخاب دور در بازگشت.

شما می توانید به خواندن Barnwell کل قطعه اینجا.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: michael.rosen@sfgate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دیدگاهتان را بنویسید