ارنست چلنجر آگهی با سه امتیاز در آیوا را مشخص

ترزا Greenfield یک دموکرات به چالش کشیدن جمهوری وقت بهداشت ، جونی ارنستجونی کی ErnstGeorge کانوی گروه بازدید ارنست در تبلیغ جدید نوروزی معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس تپه انتخاباتی گزارش: جمهوری خواهان رفتن در حمله بیش از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ بیشتر در آیووا است که منجر به 3 درصد در دولت سنا مسابقه جدید Des Moines Register/Mediacom آیووا نظرسنجی نشان می دهد.

این نظرسنجی نشان داد که 46 درصد از احتمال رای دهندگان می گویند که آنها خواهد پشت سبز اگر انتخابات برگزار شد و امروز در حالی که 43 درصد می گویند که آنها را عقب ارنست.

این نظرسنجی که به بررسی 674 به احتمال زیاد رای دهندگان ژوئن 7-10 یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.8 درصد, تاکید, چگونه تنگ مسابقه می تواند رفتن به انتخابات ماه نوامبر.

تبلیغات

این نظرسنجی در بر داشت که در چای مانند بسیاری از دموکرات ها, نظر سنجی, بالاتر در میان زنان و غیر مذهبی رای دهندگان.

در میان غیر مذهبی رای دهندگان 71 درصد حمایت سبز و 19 مورد حمایت ارنست و در میان زنان و 54 درصد پشت سبز و 34 درصد حمایت ارنست.

جمهوری خواهان و دموکرات ها تا حد زیادی در پاسخ به این نظرسنجی همراه, حزب, خط, با, مستقل, و بیشتر احتمال دارد به پشت سبز از ارنست, 42 درصد به 38 درصد است.

آشپز سیاسی گزارش نرخ سنا نژاد به عنوان “تکیه خواه” اما یک بررسی منتشر شده در ماه گذشته به سمت چپ متمایل شرکت سیاست عمومی رای گیری نشان داد ارنست پیشرو سبز فقط 1 نقطه.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump reschedules تولسا تجمع پس از انتقاد از همپوشانی با Juneteenth نیویورک تایمز تایید انگل اولیه رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین می گوید: 300,000 بلیط ثبت نام برای آینده تجمع بیشتر توییتی خود را برای حمایت از ارنست در روز پنج شنبه.

لینکلن پروژه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ایران فوق العاده PAC منتشر آگهی روز چهارشنبه با هدف قرار دادن ارنست نشان می دهد او را به انجام کمی برای جلوگیری از هزینه های بزرگ در واشنگتن مسئله او زد و در سال 2014.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>