رایگان-عامل ایمنی اریک رید می خواهد NFL جدید توافق دسته جمعی باطل بر زبان اضافه شده پس از تصویب آن در این ماه است.

او خواستار بررسی و دوباره رای.

در نامه ای به NFLPA در دوشنبه رید وکلا گفت: زبان ارسال شده در, بازیکنان, سایت اتحادیه پس از تصویب این موافقتنامه توسط یک 1,019-959 رای مارس 15 شامل زبان های مختلف از این یکی به آن بازیکن به توافق رسیدند.

CBA جدید است که برای پوشش فصل آینده از طریق 2030.

نامه ای از وکلای بن Meiselas و ری Genco برجسته کردن تفاوت در عبارت در این بخش در مورد لیگ ناتوانی در برنامه ریزی تاثیر می گذارد که صدها و هزاران نفر از ex-بازیکنان اعمال می شود که برای از کار افتادگی تامین اجتماعی پرداخت بیمه قبل از Jan. 1, 2015. در این نسخه بازیکنان را دریافت و تایید آن جبران اعمال می شود تنها به بازیکنان اعمال می شود که پس از Jan. 1, 2015.

در جای دیگر

جگر Perry, درخواست

برای ورود به NBA پیش نویس

میشیگان رو به جلو اشعیا جگر است برای استفاده از اوایل ورود به NBA پیش نویس است.

این مدرسه گفت: جگر است استخدام یک عامل و کار با میشیگان کارکنان مربیگری طی بررسی و پیش نویس فرآیندهای.

جگر را آغاز کرده است 46 بازی در سه فصل در میشیگان. او به رهبری Wolverines به ثمر رساند در این فصل در 12.9 امتیاز در هر بازی اگر چه او محدود به 21 بازی به دلیل آسیب دیدگی.

• می سی سی پی امور خارجه به جلو رخی پری وارد NBA پیش نویس است. 6-پا-10, 250 پوند دوم led SEC در ریباند با 10.1 در هر بازی.

• دالاس بال مرکز ایمانی McGee-استافورد را نبرند دو بعدی WNBA فصل به دنبال مدرک حقوق. 6-7, 25 ساله اهل لس آنجلس گفت که او پذیرفته شده است به یک برنامه در جنوب غربی دانشکده حقوق در لس آنجلس است که ویژگی های یک شتاب قانون-برنامه درسی مدرسه.

فوتبال: ضربه returner داریوش جنینگز امضا کرده است با لس آنجلس شارژر. جنینگز صرف دو فصل گذشته با تنسی تیتان و led لیگ در شروع بازگشت به طور متوسط در سال 2018 (31.7 متری).

• از لامپ کم مصرف به تعویق انداخته است شروع اردوگاه های آموزشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس احتمالا به تأخیر انداختن آن فصل شروع می شود.

گلف: ایرلندی باز تبدیل شده است آخرین تور اروپایی رویداد گلف به تعویق افتاد به دلیل شیوع بیماری. این مسابقات بود که ممکن است 28-31. وجود خواهد داشت هیچ بازی روی تور تا ماه ژوئن در اولین.

کالج ها: Pac-12 کنفرانس تمدید تعلیق آن از سازماندهی فعالیت های تیم از طریق مه 31 به دلیل جدید کروناویروس. مجازی فعالیت های گروه از جمله فیلم های مطالعه مجاز هستند تا دو ساعت در هفته در فوتبال و چهار ساعت در هفته ورزش های دیگر.

تلویزیون: ESPN هوا خواهد NBA doubleheaders در شب چهارشنبه در آوریل نمایشگاه کلیدی NBA نهایی بازی. این doubleheaders begin یکشنبه با دو بازی از سال 2016 NBA نهایی بین کاوالیرز و رزمندگان که در کلیولند اول شد تیم های NBA به تجمع از یک 3-1 کسری را به نفع خود عنوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im