انگل میدارد Clyburn, شیف تاییدیه در انتخاب مجدد پیشنهاد

بالا خانه دموکراتیک رهبران تایید کمیته امور خارجی رئیس الیوت انگل (D-n. y.) در انتخاب مجدد پس از پیشنهاد اولیه چلنجر جمال بومن برداشت کشت تاییدیه از حزب مترقی بال.

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) تعداد سه دموکرات در خانه و خانه هوش کمیته آدام شیفآدم بنت SchiffDemocrats معرفی قطعنامه در محکومیت اعمال خشونت علیه مطبوعات شیف می پرسد اگر دفاع از منابع ارائه اطلاعاتی در تظاهرات شیف با استفاده از تیان آن من به یمن محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات بیشتر (D-کالیفرنیا.) هر دو ستایش و تایید انگل در اظهارات سیاسی.

“به من اجازه دهید بلانت: ما نیاز به رهبران کنگره با اثبات سوابق ایستاده مدنی و حقوق بشر گفت:” Clyburn که حمایت از , جو بایدن,جو BidenHow پایان مستند صدمه دیده خواهد شد جو بایدن در میان مبارزات انتخاباتی تهمت آماری با بایدن در آرکانزاس: نظرسنجی چرا تهمت ‘ایجاد فضایی بزرگ دوباره’ کمپین تبلیغ رفت وری بیشتر دیده می شد به عنوان کلید به معاون سابق رئیس جمهور پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه. “الیوت انگلالیوت لنس EngelWins توسط جوان ترقی خواهان شروع به تغییر شکل ایجاد نیویورک تایمز تایید انگل اولیه چلنجر مترقی چلنجر کردن-افزایش انگل در ماه های منتهی به انتخابات بیشتر است به مبارزه برای عدالت و برابری — او شده است در مبارزه تمام زندگی خود را, و من مشغول به کار با او در مورد این مسائل برای تقریبا سه دهه است.”

تبلیغات

شیف در ضمن قاب نیویورک از حزب دموکرات به عنوان حیاتی به خانه نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر الیوت کمک کرده است افشای موارد نقض حقوق بشر از دولت و برگزاری این lawless جمهور پاسخگو” شیف گفت. “الیوت اختصاص داده شده است و با استعداد بنده می داند که چگونه برای انجام کارها برای مردم منطقه خود را در حالی که مشغول به کار مجدانه برای حفاظت از دموکراسی است. او از من حمایت کامل خود را برای انتخاب مجدد.”

خانه دموکراتیک حزبی صندلی Hakeem JeffriesHakeem Sekou JeffriesHillicon دره: مقامات گرجستان راه اندازی تحقیقات پس از روز انتخابات هرج و مرج | گزارش سنا می یابد شرکت چینی گروه عمل ما بدون نظارت مناسب IBM خاتمه تشخیص چهره تکنولوژی کسب و کار دموکرات پرده جارو قانون در پاسخ به اعتراضات خشونت پلیس بیشتر (D-n. y.) که مانند شیف خدمت به عنوان یک استیضاح مدیر رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRon پرلمن مت Gaetz به عقب و جلو در توییتر نیویورک تایمز و پنبه op-ed: نظر یا خط ؟ رابرت گیتس می پیوندد تماس برای پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه رهبران به تغییر نام بیشتر‘s استیضاح محاکمه در سنا نیز خود را انداخت پشتیبانی به انگل یکشنبه. سخنران نانسی پلوسینانسی پلوسی’Defund پلیس’ جنبش بازدید معانی موانع ناوارو شناور T برچسب قیمت برای آینده coronavirus امداد لایحه دموکرات ها در مسیر رهایی کنگره کنفدراسیون مجسمه بیشتر (D-کالیفرنیا.) و کنگره سیاه حزبی را نیز تایید انگل.

بومن متصلب است تا اخیر تاییدیه از بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersEthics جنجال جغجغه Hickenlooper را در مجلس سنا پیشنهاد دموکراتیک ترس رشد بیش از 2020 رای دهندگان سرکوب برنده جوان ترقی خواهان شروع به تغییر شکل استقرار بیشتر (I-Vt.) و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-کورتز’Defund پلیس’ جنبش بازدید معانی موانع برنده جوان ترقی خواهان شروع به تغییر شکل ایجاد نیویورک تایمز تایید انگل اولیه چلنجر بیشتر (D-n. y.). پتانسیل او سرنگونی انگل 16-اصطلاح مناظره به دست آورده است مقایسه به Ocasio-کورتز تعجب 2018 پیروزی در برابر آن Rep. جو کراولییوسف (جو) CrowleyWins توسط جوان ترقی خواهان شروع به تغییر شکل ایجاد لابی شرکت کاهش روابط ترنت لات میان ملی ضد نژادپرستی تظاهرات انگل می گوید او حاضر به دنبال NYT حمایت بیش از پنبه op-ed بیشتر (D-n. y.). انگل بوده و در دفاعی پس از او گرفتار شد زنده میکروفون گفت که او تنها به حضور در یک رویداد در منطقه خود را با توجه به چالش اصلی یک لحظه نیویورک تایمز اشاره کرد در حمایت بومن.

اولیه تنظیم شده است را به جای ژوئن 23.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>