اجرای مدیریت (ED) در سه شنبه جستجوهای انجام شده در خانه های مروج و دفاتر GVK در بمبئی و حیدرآباد در ارتباط با پروب پول شویی راه اندازی در هفته اول جولای.

“در مجموع نه مکان شده اند حمله در سراسر بمبئی و حیدرآباد در ارتباط با 705 کرور بمبئی فرودگاه کلاهبرداری گفت:” اد رسمی. یک سخنگوی GVK کاهش یافته است به نظر.

پول شویی کاوشگر بر روی یک اداره مرکزی بررسی پرونده های ثبت شده در ماه گذشته.

این مورد است که در برابر Venkata Krishna Reddy Gunupati رئیس GVK گروهی پسرش G. V. سانجی ردی مدیر عامل بمبئی فرودگاه بین المللی با مسئولیت محدود (MIAL) و نه دیگر شرکت های خصوصی به اتهام بی نظمی های مالی به لحن 705 کرور روپیه از بودجه از MIAL.

MIAL یک سرمایه گذاری مشترک بین GVK گروه های دولتی به فرودگاه اقتدار هند (AAI) و شرکای خارجی Bidvest و ACSA که در عمل این کشور دوم-شلوغ ترین فرودگاه در بمبئی.

اد پرونده مدعی است که برخی از این وجوه را منحرف siphoned خاموش و پنهان. این اولین مجموعه از جستجوهای توسط اد. CBI بود جستجوهای انجام شده در ماه ژوئن. به عنوان در هر نوبت براده GVK گروه سوء استفاده از بودجه به معنای برای توسعه 200 هکتار از زمین های در بمبئی با نشان دادن اعدام های ساختگی کار قرارداد تا نه شرکت در 2017-18 منجر به از دست دادن 310 کرور به خزانه.

علاوه بر این, مروج GVK گروه همچنین سوء استفاده از صندوق ذخیره از MIAL به لحن 395 کرور به امور مالی خود را در گروه شرکت های CBI ادعا شده در اطلاعات گزارش. “شرکت های متورم هزینه ارقام MIAL با نشان دادن پرداخت به کارکنان در ستاد و شرکت های گروه بودند که درگیر در حال اجرا از MIAL باعث از دست دادن درآمد به AAI,” CBI گفته بود.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر