انرژی شرکت های گریه ناپاک بیش از پیاده روی در گمرکی در تجهیزات خورشیدی

انرژی خورشیدی توسعه دهندگان در هند در حال گریه ناپاک بیش از حرکت دولت برای افزایش تعرفه واردات انرژی سبز تجهیزات مانند سلول های خورشیدی و ماژول ها در بودجه.

در این مرحله است که با هدف رانندگی محلی تولید از جمله تجهیزات و دلسرد کم کیفیت چینی واردات اما شرکت ها بر این باورند که افزایش تعرفه های ساخته شده از طریق فعال کردن یک مکانیزم در بودجه صدمه دیده خواهد شد کسب و کار خود را.

یک بار جداگانه اطلاع رسانی صادر شده است یک وظیفه جدید ساختار را قادر می سازد یک پایه گمرکی (BCD) از 20% در سلول و ماژول ها را به اثر می آیند. از جمله تجهیزات زودتر جذب نیست هر BCD.

“بسیار طولانی پیش خورشیدی بود درخشان نقطه روشن در اقتصاد هند تا دولت تصمیم به تغییر قوانین و سیاست. به عنوان صنعت همچنان به مبارزه در حساب از انتظار بازپرداخت زودتر از حفاظت از وظایف همانطور که اگر بود که کافی نیست, بودجه اعلام کرده است سفارشی اضافی وظیفه سلول های خورشیدی و ماژول” گفت: Sunil Jain, مدیر اجرایی, قهرمان آینده انرژی Pvt. Ltd. “بدیهی است که دولت فکر می کند که این کار باعث تشویق تولید داخلی اما فراموش می کند که هرگز واردات را تشویق تولید داخلی اما قطعا می توانید به عقب نشینی عمده به نسل خورشیدی بخش است.”

این رشد سریع بازار داخلی برای انرژی خورشیدی, قطعات توسط شرکت های چینی به دلیل قیمت های رقابتی. افزایش واردات منجر دموکراتیک ملی داد (NDA) دولت قبلی آن مدت به اعمال وظیفه حفاظت از 30 جولای 2018 در سلول های خورشیدی و ماژول های وارداتی از چین و مالزی است. این وظیفه منقضی خواهد شد در ماه جولای.

هند, جهان سوم بزرگترین مصرف کننده انرژی پس از آمریکا و چین دارای ظرفیت تولید 3 گیگاوات (GW) برای سلول های خورشیدی و وارداتی $2.16 میلیارد دلار ارزش های خورشیدی سلول های فتوولتائیک پانل و ماژول ها در 2018-19.

آناند کومار, منشی, وزارت جدید انرژی های تجدید پذیر و گفت: گام افزایش تولید محلی به عنوان بخشی از دولت را در هند استراتژی و حمایت از شرکت های داخلی از واردات ارزان تر است.

“این یک امکان ارائه هر که BCD قرار داده می شود تا بر روی سلول های خورشیدی و ماژول های که از طریق آن ما می خواهیم برای حفاظت از صنعت داخلی است. جداگانه اطلاع رسانی خواهد شد صادر شده برای همان. هدف این است که تولید در هند اتفاق می افتد” کومار گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

نعناع گزارش در 7 سپتامبر 2017 که کیفیت پایین چینی ماژول های خورشیدی— رد شده توسط توسعه دهندگان—به فروش می رسد در بازار داخلی در تخفیف. ماژول را تا حدود 60% از کل هزینه های یک پروژه خورشیدی.

دولت اعلام می آید در زمانی که هند در حال ظهور اقتصاد سبز خیره در سرمایه گذاری های بالقوه نیاز به حدود 80 میلیارد دلار تا سال 2022 در حال رشد از بیش از سه برابر به 250 میلیارد دلار در طول 2023-30.

هند در حال اجرا است چه خواهد شد و تبدیل به بزرگترین انرژی پاک برنامه با هدف داشتن 175GW از انرژی پاک ظرفیت تا سال 2022 به عنوان بخشی از آن تغییر جهانی آب و هوا تعهدات. این برنامه برای اضافه کردن 100GW خورشیدی ظرفیت تا سال 2022 از جمله 40GW از پشت بام پروژه ها.

“وجود دارد یک عدم قطعیت در این مرحله در مورد زمان کاربرد وظیفه. با توجه به سرمایه گذاری های بزرگ مورد نیاز از انرژی خورشیدی بخش آن مفید خواهد بود اگر دولت می تواند در دراز مدت دید در ساختار وظیفه دیگری توسعه دهندگان و آب و برق به ادامه کار در دوره ای از عدم قطعیت است. سیاست عدم قطعیت بزرگترین موانع برای هر سرمایه گذار” گفت: Sanjeev Aggarwal, بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی Amplus راه حل های انرژی.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر