پایان بازی نفت? اوپک آماده برای یک سن رو به کاهش

همه گیر سوار روزانه نفت خام مصرف به میزان یک سوم در اوایل سال جاری در یک زمان هنگام ظهور وسایل نقلیه الکتریکی و تغییر به منابع انرژی تجدید پذیر در حال حاضر رو به پایین باعث تجدید نظر در پیش بینی های بلند مدت تقاضا برای نفت.

این باعث شده است تا برخی از مسئولان در سازمان کشورهای صادر کننده نفت, نفت, قدرتمند ترین طرفدار پس از آن تاسیس شد و از 60 سال پیش به بپرسید که آیا در این سال را چشمگیر تقاضا تخریب نوید یک تغییر دائمی و بهترین روش برای مدیریت منابع اگر سن و روغن کشی ،

“مردم در حال بیدار شدن از خواب به یک واقعیت جدید و تلاش برای کار سر خود را در اطراف آن همه” صنعت منبع نزدیک به اوپک به رویترز گفت و اضافه کرد که “احتمال وجود دارد در ذهن تمام بازیکنان کلیدی” است که مصرف ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابند.

رادیو فردا در مصاحبه هفت زمان و مقامات سابق و یا منابع دیگر درگیر در اوپک بسیاری از آنها خواسته نمی شود به نام. آنها گفت: در این سال بحران که ارسال نفت به زیر 16 دلار در هر بشکه باعث شده بود اوپک و آن 13 عضو به سوال طولانی-برگزار نمایش در چشم انداز رشد تقاضا.

فقط 12 سال پیش اوپک متحده بودند خیط و پیت کردن با پول نقد در زمانی که نفت به اوج خود رسید و بالاتر از $145 بشکه به تقاضا افزایش یافت.

در حال حاضر با آن مواجه چشمگیر تنظیم اگر مصرف شروع می شود کاهش دائمی. این گروه نیاز به مدیریت حتی بیشتر از نزدیک همکاری خود را با دیگر تولید کنندگان مانند روسیه برای به حداکثر رساندن کاهش درآمد و مجبور به کار برای اطمینان از روابط داخل گروه هستند نه چیز ساییده شده توسط هر fratricidal داش به دفاع از سهم بازار در کاهش کسب و کار.

“اوپک کار سخت تر خواهد شد در آینده به دلیل کاهش تقاضا و افزایش غیر اوپک تولید” گفت: حسن Qabazard اوپک رئیس تحقیقات از سال 2006 تا 2013 که کار در حال حاضر شامل ارائه مشاوره به صندوق های تامینی و بانک های سرمایه گذاری در اوپک سیاست.

یک مقام رسمی که با این نسخهها کار در مطالعات انرژی در وزارت نفت از عمده عضو اوپک گفت: شوک به تقاضای نفت در گذشته منجر به تغییرات دائمی در رفتار مصرف کننده. او گفت: در این زمان بود که بعید به نظر می رسد متفاوت است.

“تقاضا می کند بازگشت به سطح قبل از بحران و یا در آن طول می کشد زمان برای این اتفاق می افتد,” او گفت:. “نگرانی اصلی این است که تقاضای نفت را به اوج در چند سال آینده با توجه به پیشرفت های سریع فن آوری به خصوص در باتری ماشین.”

در سال 2019 جهان مصرف 99.7 میلیون بشکه در روز) – و اوپک شد, پیش بینی افزایش به 101 میلیون بشکه در سال 2020 است.

اما مستندات جهانی در این سال که مبتنی هواپیما و در زمان ترافیک از خیابانها باعث اوپک به بریده بریده 2020 رقم به 91 میلیون بشکه با 2021 تقاضا هنوز هم در زیر دیده می شود 2019 سطوح.

کشورهای تولید انرژی تحلیلگران و شرکت نفت به مدت طولانی سعی کردم به کار کردن در زمانی که جهان را در رسیدن به “قله نفت” نقطه که بعد از مصرف شروع می شود به طور دائم در حال سقوط است. اما تقاضا صعود کرده است به طور پیوسته هر سال با گاه به گاه استثنا در میان رکود اقتصادی.

با این وجود اوپک شده است, پوسته پوسته شدن پشت انتظارات. در سال 2007 آن را پیش بینی تقاضای جهانی خواهد رسید 118 میلیون بشکه در سال 2030. سال گذشته خود را تا سال 2030 پیش بینی کرده بود کاهش یافته و به 108.3 میلیون بشکه. نوامبر گزارش شده است انتظار می رود برای نشان دادن یکی دیگر از تجدید نظر رو به پایین یکی اوپک منبع می گوید.

اوپک مقامات کاهش یافته است به نظر آن چشم انداز تقاضا و یا سیاست برای این مقاله. اما مقامات گفته اند که تاریخ نشان می دهد اوپک توانایی برای انطباق با تغییرات در بازار است.

مصرف پیش بینی های متفاوت در خارج از اوپک. شرکت های نفتی باید قطع طولانی مدت قیمت نفت خام چشم انداز به چشم انداز تقاضا محو کاهش ارزش دارایی های خود را به عنوان یک نتیجه.

جهانی مشاوره DNV GL معتقد است تقاضا احتمالا به اوج خود رسید و در سال 2019.

روغن درصد سهم جهانی ترکیب انرژی به طور پیوسته کاهش یافته در دهه های اخیر و از حدود 40 درصد از انرژی مورد استفاده در سال 1994 به 33 درصد در سال 2019 حتی به عنوان حجم مصرف, گل رز با اتومبیل های بیشتر در جاده ها, افزایش مسافرت هوایی و صنعت پتروشیمی است که باعث می شود تا کنون بیشتر پلاستیک و سایر محصولات.

که در حال حاضر ممکن است در حال تغییر به عنوان بیشتر خودروهای برقی رول از کارخانه ها و شرکت های هواپیمایی در تلاش برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر. بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) انتظار ندارد مسافرت هوایی برای رسیدن به 2019 سطح تا 2023 – در اولین.

“هنگامی که بهبود حمل و نقل هوایی تا پایان سال 2023 تقاضا را بازگشت به حالت عادی — از رقابت از دیگر منابع انرژی” گفت: یک دوم اوپک رسمی درگیر در, پیش بینی, برجسته دشواری ساخت پیش بینی میان یک روند جهانی به سمت استفاده بیشتر از انرژیهای تجدید پذیر و سوخت های دیگر.

آن برگ اوپک با نصب یک چالش است. اکثر اعضای این گروه که نشسته بر 80 درصد از جهان اثبات شده ذخایر نفت به شدت متکی به نفت خام است. قیمت نفت در حال حاضر معلق در هوا بالاتر از 40 دلار هنوز هم به خوبی در زیر سطح بیشتر دولت نیاز به تعادل بودجه خود از جمله عربستان سعودی اوپک عملا رهبر.

اوپک که خروجی حساب برای حدود یک سوم از منابع جهان است و هیچ غریبه ای به بحران. توانسته است عرضه شوک در خلیج فارس, درگیری در 1980s و 1990s و 2000s و راههایی را برای مقابله هنگامی که رقیب غیر اوپک تولید به نوبه خود در شیپور خاموشی مانند شیل صنعت نفت در دهه گذشته است.

اخیرا هنگامی که coronavirus بحران کوبیده تقاضا اوپک با روسیه و دیگر متحدان یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+, توافق ضبط خروجی کاهش 9.7 میلیون بشکه معادل 10 درصد از عرضۀ جهانی. کسانی که عمیق کاهش اجرا به پایان ماه ژوئیه.

در عین حال چه می آید بعدی وعده داده می شود یک آزمایش جدید از اوپک فطرت. به جای برخورد با یک شوک اوپک باید یاد بگیرند برای زندگی طولانی مدت کاهش است.

“این روند را یک استرس در همکاری میان اعضای اوپک و همچنین بین اوپک و روسیه به عنوان هر یک در تلاش برای حفظ سهم بازار خود گفت:” Chakib Khelil الجزایر را وزیر نفت برای یک دهه و دو بار اوپک جمهور.

کوتاه مدت با چالش های ممکن است از درون اوپک مانند ایران و ونزوئلا هر دو آمریکایی ها به دنبال افزایش تولید و یا به عنوان خروجی بازیابی در جنگ زده لیبی.

دیگران ممکن است از خارج به عنوان گروه تلاش می کند برای جلوگیری از شیل تولید در نظر گرفتن سهم بازار در حالی که اوپک به دنبال محدود کردن خروجی در تلاش خود را برای حمایت از قیمت ها.

“چالش های بسیاری را پیش رو دارد و ما باید برای انطباق گفت:” اوپک نماینده گفت که این گروه دست زدن به بحران های گذشته ثابت شده این است که قادر به پاسخ.

اوپک تحقیقات سابق, سر, Qabazard گفت که این گروه ممکن است کمی زمان بیشتری برای تنظیم قبل از تقاضا به اوج خود رسید. اما او گفت: آخرین مهلت برای اوپک برای انطباق با نزدیک بود.

“من فکر نمی کنم آن را به بالاتر از 110 میلیون بشکه در روز توسط 2040s,” او گفت:, و اضافه کرد که خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر در حال تغییر عادات مصرف ،

“این است که دائم تقاضا نابودی است.”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر