تقلید دهلی مدل در مبارزه با COVID-19 اتحادیه وزیر می گوید متحده

حیدرآباد:
تمام متحده در این کشور نیاز به تقلید از “دهلی نو مدل” برای کنترل گسترش از coronavirus اتحادیه وزیر امور خارجه از خانه گرم کیشان ردی گفت: در روز شنبه.

“من درخواست دولت (Telangana) به تمرکز بر روی تست ردیابی و درمان است. وجود دارد نیاز به افزایش تعداد آزمایشات (در Telangana). تعداد بیشتری از آزمون سریعتر مهار این بیماری است. شما می دانید که دهلی نو به عنوان یک اتحادیه سرزمین من شخصا نظارت است.

وجود دارد که 84 درصد نرخ بهبود در دهلی نو. همه دولت ها باید در تقلید از دهلی نو مدل” او گفت.

اتحادیه بازدید وزیر Telangana موسسه علوم پزشکی و پژوهش (TIMS) 14-طبقه buildingat thesports complexatGachibowli که تبدیل شد به یک بیمارستان است.

حتی در آینده به عنوان بخشی از مبارزه با کروناویروس مرکز ارسال خواهد شد مورد نیاز مقادیر PPE کیت و دستگاه تهویه مصنوعی به Telangana او بیشتر گفت.

“دولت باید مراقبت های پزشکی حرفه ای درگیر در COVID-19 درمان است. تمام بیمارستان ها باید اطمینان حاصل شود که مقادیر مورد نیاز از اکسیژن در دسترس هستند. این مرکز ارائه شده از 1200 هواکش به Telangana. N-95 ماسک و PPE کیت و HCQ قرص نیز به دولت ارسال شد,” او اضافه شده است.

او درخواست بیماران بدون علامت در صفحه اصلی انزوا و به سرمایه گذاری برای اطمینان از گسترش این بیماری است.

اتحادیه وزیر خواست دولت برای ارائه مشوق به کروناویروس خط مقدم رزمندگان مانند پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان به عنوان نشانه ای از قدردانی برای خدمات خود را و انداختنش اعتماد به نفس.

او همچنین به مردم توصیه کرد با عجله به بیمارستان های خصوصی برای درمان و استفاده از دولت های دانشکده با در نظر گرفتن هزینه های بالا در حال تغییر ” است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر