امانوئل ساندرز گزارش نشانه با پرستاران که به معنی 49ers باید یک نیاز در WR دوباره

رایگان عامل گیرنده گسترده امانوئل ساندرز نیز امضا شده با پرستاران نیواورلئان پس از گذراندن نیمه دوم سال 2019 فصل با San Francisco 49ers.

ESPN Josina اندرسون برای اولین بار گزارش شده است که ساندرز در نظر گرفته شده برای ثبت نام با نیواورلئان و ESPN همکار Adam Schefter گزارش داد که پرستاران در حال دادن گیرنده یک قرارداد دو ساله به ارزش 19 میلیون دلار.

The 49ers معامله دور 2020 سوم و چهارم پیش نویس دور میدارد برای ساندرز که 36 عبور برای 502 متری در سه touchdowns در 10 بازی.

سن فرانسیسکو دو رسیور در حال حاضر Deebo ساموئل و Kendrick بورن معنی این تیم را در حال حاضر به احتمال زیاد برای اضافه کردن یکی دیگر بدن به سمت گروه مدتی در آینده نزدیک.

2020 پیش نویس NFL لود با استعداد در گیرنده موقعیت و 49ers در حال حاضر دارای 13 به طور کلی انتخاب کنید پس از انجام معاملات DeForest Buckner به Indianapolis Colts. در انتخاب 13 49ers می تواند انتخاب خود را از پیش نویس برتر سه wideouts. علاوه بر این تیم نیز می تواند احتمالا تجارت برای تاسیس جانباز گیرنده مانند Odell بکهام جونیور

اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در مورد چگونه 49ers می تواند آدرس گیرنده گسترده و موقعیت خود را با پیش نویس جدید انتخاب کنید.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im